Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

5.8344
001001155
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 185.00
  • Marka: Heckler & Koch
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 4,5 mm BB

Przedstawiamy w pełni licencjonowany pistolet Heckler & Koch VP9. Jego pierwowzór został opracowany jako następca broni VP-70. Jest to nowoczesna, lekka, dobrze leżąca w dłoni konstrukcja bezkurkowa. Dzięki ścisłej współpracy koncernu Umarex z H&K udało się stworzyć ciekawy produkt doskonale odzwierciedlający oryginał.

W trakcie projektowania zadbano aby znaleźć kompromis pomiędzy wagą, a trwałością. W doskonały sposób wykorzystano metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Systemy takie jak Blow Back i SA/DA sprawiają, że będzie to znakomity wybór dla osób ceniących realizm obsługi broni.

pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 4,5 mm BB

ikona

Nowoczesna konstrukcja

Kluczowe elementy wewnętrzne pistoletu Heckler & Koch VP9 zostały wykonane z metalu. Dzięki temu, części najbardziej narażone na zużycie, takie jak lufa i zamek są w stanie wytrzymać duże obciążenia, występujące podczas dynamicznego strzelania. Wysokiej jakości tworzywa sztuczne dają możliwość znaczącego ograniczenia wagi.

Wersja w czarnym, matowym kolorze, jest przeznaczona dla osób ceniących klasyczny i nie rzucający się w oczy wygląd. Ergonomiczna i dopasowana do dłoni okładzina daje pewność uchwytu. Firma Umarex, wiernie odwzorowała wygląd oryginału, umieszczając na wiatrówce licencjonowane oznaczenia producenta.

Wiatrówka Heckler & Koch VP9 kal. 4,5 mm BB

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA

Wiatrówkę Heckler & Koch VP9 wyposażono w doskonały system SA/DA (Single Action/Double Action). Dzięki takiemu rozwiązaniu, strzelec w dowolnym momencie może wybrać dogodny dla siebie sposób prowadzenia ognia. Docenią to osoby, które ceniące możliwość dopasowania broni do własnych potrzeb.

System odrzutu zamka Blow Back zapewnia realizm niedostępny w tańszych konstrukcjach. W chwili, gdy użytkownik opróżni magazynek, zamek pozostanie zablokowany w położeniu tylnym.

pistolet Heckler & Koch

ikona

Moc i prędkość

Broń zasilana jest ze standardowej kapsuły o wadze 12 gram. Jej umiejscowienie w rękojeści obok zasobnika na śruciny zapewnia łatwy dostęp i szybką wymianę. Butla dokręcana jest śrubą imbusową znajdującą się w zestawie. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 50 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 115 m/s.

Wiatrówka Heckler & Koch VP9 kal. 4,5 mm BB, posiada pojemny magazynek. Mieści się w nim 18 śrucin co zapewnia komfort użytkowania. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Kapsuły CO2 do wiatrówki

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch VP9 w przesuwny manualny bezpiecznik. Znajduje się on z prawej strony szkieletu broni, nad spustem. Dzięki takiemu układowi jest on osiągalny przez pale wskazujący strzelca, pozwalając na szybkie zabezpieczenie broni.

pistolet Heckler & Koch VP9

ikona

Przyrządy celownicze i szyna akcesoryjna

Heckler & Koch VP9 jest pistoletem bardzo wszechstronnym. Jego wielozadaniowość podnosi szyna montażowa znajdująca się pod spodem broni. To praktyczne i doskonałe miejsce do montażu dodatkowego wyposażenia podnoszącego walory użytkowe broni.

Standardowe przyrządy celownicze, takie jak muszka i szczerbinka, zostały wzbogacone o białe punkty ułatwiające szybkie celowanie.

Przyrządy celownicze i szyna

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch VP9 kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Heckler & Koch VP9, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch VP9

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8344
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 185.00
Marka Heckler & Koch
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 115.00
Waga [g] 646.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 18.00
System spustowy SA/DA
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844627773

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2
Twoja ocena