Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch USP BB 4,5 mm

5.8346
001001157

Niemiecka marka H&K jest twórcą wielu udanych konstrukcji broni bojowej. Teraz dzięki współpracy z koncernem Umarex stworzyli pistolet wiatrówkowy oparty na jednym z ich najlepszych modeli. Wiatrówka USP to ciężki i solidny pistolet dla każdego fana broni w dużym kalibrze. Silny blowback zapewni niezwykle realistyczne doznania strzeleckie.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 205
  • EAN: 4000844627605
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
649,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Jeśli interesujesz się militariami lub fascynują Cię działania jednostek specjalnych, nie możesz przejść obojętnie obok pistoletu Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB. Ten wyjątkowy model został opracowany, aby zaspokoić potrzeby wymagających klientów, oczekujących realizmu i dużej mocy.

Podczas procesu produkcji zadbano o każdy detal. Połączenie polimerów i metalu oraz naniesienie licencjonowanych oznaczeń sprawiło, że broń prezentuje się elegancko i przyciąga wzrok. Ponadto system SA/DA oraz blow-back sprawiają, że każdy strzał przynosi maksimum radości.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch USP BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Sprawdzona konstrukcja z wieloletnią tradycją

Wiatrówka H&K została skonstruowana z myślą o dynamicznym i intensywnym treningu. Może wytrzymać duże obciążenia, dzięki wykonaniu wszystkich elementów wewnętrznych z metalu. Szkielet broni wraz z chwytem został wykonany z solidnego polimeru wytłaczanego pod ciśnieniem.

Zadbano również o estetykę. Czarny kolor i licencjonowane oznaczenia producenta, w kolorze białym, umieszczone na powierzchni broni sprawiają, że Heckler & Koch USP jest świetnym wyborem dla osób ceniących realizm i jakość. Wygodna rękojeść, posiada fakturę zapobiegającą ślizganiu się broni, a duży kabłąk spustu pozwala na sprawne strzelanie nawet rękawiczkach.

Pistolet Heckler & Koch USP

blow back

System DA/SA oraz Blowback

Pistolet wiatrówka Heckler & Koch USP został wyposażony w system podwójnego działania Single/Double Action (SA/DA). W praktyce oznacza to, że możemy napiąć i zwolnić kurek za pomocą samego spustu lub napinając go ręcznie - zwyczajnie kciukiem czy też odciągając ruchomy zamek i przeładowując tym samym broń. W trybie SA spust ma krótki ruch co bardzo sprzyja celnemu oddawaniu szybko następujących po sobie strzałów.

W sytuacji gdy magazynek zostanie opróżniony, metalowy zamek znajdujący się w górnej części broni zatrzyma się w tylnym położeniu - identycznie jak w palnym pierwowzorze. Aby go zwolnić należy podpiąć pełny magazynek i nacisnąć na dźwignię znajdującą się z lewej strony szkieletu pistoletu lub nieznacznie odciągnąć sam zamek.

Wiatrówka Heckler & Koch USP

ikona

Zasilanie za pomocą 12 gramowej kapsuły CO2

Broń pneumatyczna Heckler & Koch USP zasilana jest sprężonym gazem CO2. Standardowa butla o wadze 12 gram, umieszczona jest w magazynku. Dokręcanie butli odbywa się po przez klucz imbusowy dołączony do zestawu. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 50 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 105 m/s.

Solidny metalowy magazynek umiejscowiony jest tak jak w prawdziwej broni w chwycie i mieści 18 śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm.

Kapsuła i magazynek USP ze śrutem BB

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Posiada on jeszcze jedną, trzecią funkcję - tzw ,,decockera". Naciśnięcie jej maksymalnie do dołu spowoduje zwolnienie napiętego kurka bez oddania strzału. Od tej chwili pierwszy strzał będzie oddany przy długiej drodze spustu (DA). Dzięki takiemu układowi wiatrówka jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Wiatrówka Heckler & Koch USP posiada fabryczną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalna szyna stworzona tylko do tego pistoletu. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość szybkiego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

Producent wyposażył swoją replikę w standardowe przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające naprowadzanie broni na wybrany cel.

Przyrządy celownicze USP 4,5

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]205
EAN4000844627605
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8346
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]18
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]105
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]976

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch USP BB 4,5 mm