Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P9L BB 4,5 mm

5.8349
001001161

Pistolet wiatrówka M&P9L to bardzo realistycznie wykonana replika palnej wersji wyprodukowanej przez markę S&W. Tak jak w oryginale replika została wykonana z polimeru i metalu. Posiada ona rekreacyjną klasę celności i strzela śrutem kulistym BB.

  • Marka: Smith & Wesson
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 766.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Paczka śrutu, wymienne okładziny, klucz imbusowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 499,00 zł Regular Price 549,00 zł
pistolet

Pistolet Smith & Wesson M&P9L kal. 4,5 mm BB

Odkryj połączenie wytrzymałości i funkcjonalności, które doceniły służby mundurowe i wojsko - oto replika pistoletu Smith&Wesson M&P9L od Umarex. Podczas produkcji zadbano o to, by wiatrówka była wierna oryginałowi zarówno pod względem wyglądu, jak i realizmu obsługi.

Korpus wykonano z wytrzymałego matowego tworzywa ABS zapewniającego lekkość i pewny chwyt. Pistolet wyposażono w gwintowaną lufę zapewniającą dużą prędkość wylotową i płaski tor lotu śruciny.

Napęd wiatrówki stanowi ukryty w wymiennym magazynku, standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g. Co więcej, podobnie jak w oryginale, metalowy zamek jest odrzucany w tył po każdym strzale, ładując przy tym kolejny śrut.

Sprawdź jak pistolet Smith & Wesson M&P9L kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Uniwersalna konstrukcja

Pistolet pneumatyczny Umarex M&P9L bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji. Zastosowano w nim nowoczesne materiały użyte przez Smith&Wesson w produkcji prawdziwej broni. Zamek wykonano z metalu, który pokryto wytrzymałą wypiekaną farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Pistolet Smith & Wesson z wymiennymi okładzinami rękojeści

ikona

Mechanizm spustowy Single Action

Przygotowanie do strzału w wiatrówce Umarex M&P9L, podobnie jak w prawdziwej broni następuje wraz odciągnięciem zamka. Dzięki zastosowaniu realistycznego, gazowego mechanizmu odrzutu Blow-Back, pistolet jest automatycznie przeładowywany po każdym wystrzale.

W efekcie spust działający w trybie Single Action stawia mniejszy opór, zmniejszając tym samym ryzyko zerwania strzału. Po wystrzeleniu ostatniego śrutu zamek pozostaje w pozycji otwartej, tak samo jak w prawdziwym pistolecie - zrzut następuje po włożeniu kolejnego magazynka lub odciągnięciu blokady

Pistolet Smith & Wesson M&P9L
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Do napędu wiatrówki Umarex M&P9L wykorzystywany jest standardowy zbiornik CO2 12 g, zainstalowany w wymiennym magazynku ze zintegrowanym zaworem. Pojedynczy nabój CO2 pozwala błyskawicznie wystrzelić 15 kulek stalowych BB w jednej serii i wystarcza na oddanie nawet 45 strzałów przed koniecznością wymiany.

Co więcej, oszczędny system Blow-Back zużywa mniej gazu do odrzutu zamka, co pozwala wystrzelić kulkę z prędkością 100 m/s.

Tarcza z otworami po śrucie i strzelcy

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę Smith & Wesson wyposażono w wygodną skrzydełkową blokadę spustu. Zapobiega ona przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. Przełącznik nastawny jest wygodny w obsłudze i pozwala na błyskawiczne zrzucenie zabezpieczenia przy użyciu kciuka.

Wiatrówka Smith & Wesson
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex M&P9L posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Szyna montażowa w pistolecie M&P9L

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Smith & Wesson
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 766.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Paczka śrutu, wymienne okładziny, klucz imbusowy
Długość [mm] 212.00
EAN 4000844632586
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8349
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 15.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 100.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P9L BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.