Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten BB 4,5mm

5.8351
001001162

Niemiecka firma H&K słynie z produkcji broni palnej na całym świecie. Jednym z ich najnowszych produktów jest pistolet VP-9. Teraz dzięki marce Umarex możemy ciszyć się jej wiatrówkową wersją w kolorze szarym. Replika ma rekreacyjną klasę celności i strzela śrutem kulistym.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 185
  • EAN: 4000844639844
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001162
pistolet

Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB

Prezentujemy w pełni licencjonowany pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB. Nowoczesny, lekki, dobrze leżący w dłoni. Te cechy najlepiej opisują pistolet produkowany przez firmę Umarex. Dzięki ścisłej współpracy obu producentów udało się stworzyć ciekawy produkt doskonale odzwierciedlający oryginał.

Podczas procesu produkcyjnego w wykorzystano metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Systemy takie jak Blow Back i SA/DA sprawiają, że będzie to znakomity wybór dla osób chcących w pełni wykorzystać możliwości swojej broni.

Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB

ikona

Nowoczesny design

Elementy wewnętrzne pistoletu Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey zostały wykonane z metalu. Dzięki temu, części najbardziej narażone na zużycie, takie jak lufa i zamek są w stanie wytrzymać duże obciążenia, występujące podczas strzelania. Wysokiej jakości tworzywa sztuczne dają możliwość ograniczenia wagi przy jednoczesnej stabilności strzału.

Wersja w kolorze Tungsten Grey przyciąga wzrok a ergonomiczna i dopasowana do dłoni okładzina daje pewność uchwytu. Firma Umarex dokładnie odwzorowała wygląd oryginału, umieszczając na na wiatrówce, licencjonowane oznaczenia producenta.

Strzelnica i strzelec

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA

Wiatrówkę Heckler & Koch VP9 wyposażono w doskonały system SA/DA (Single Action/Double Action). Dzięki takiemu rozwiązaniu strzelec w dowolnym momencie może wybrać dogodny dla siebie sposób prowadzenia ognia. Docenią to osoby, które preferują możliwość dopasowania broni do własnych potrzeb.

Broń daje możliwość strzelania w trybie samopwtarzalnym (półautomatycznym). System Blow Back zapewnia realizm niedostępny dla prostszych konstrukcji, napinając tym samym wewnętrzny mechanizm uderzeniowy. W chwili, gdy użytkownik opróżni magazynek, zamek pozostanie zablokowany w tylnym położeniu identycznie jak w palnym pierwowzorze.

Pistolet VP9 Tungsten Grey

ikona

Moc i prędkość

Wiatrówka Heckler & Koch VP9, posiada pojemny magazynek. Mieści się w nim 18 śrucin co zapewnia komfort użytkowania. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Broń zasilana jest ze standardowej butli o wadze 12 gram. Jej umiejscowienie w rękojeści obok zasobnika na śruciny zapewnia łatwy dostęp i szybką wymianę. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 115 m/s.

Strzelanie do tarczy z wiatrówki VP9

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch manualny bezpiecznik. Umiejscowiono go z prawej strony nad spustem. Taki układ zapewnia szybką możliwośc zabezpieczenia i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Zamek wiatrówki VP9

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Standardowe przyrządy celownicze, takie jak muszka i szczerbinka, zostały wzbogacone o białe oznaczenia. Ułatwia to znacznie celowanie w trudnych warunkach oświetleniowych.

VP9 Tungsten Grey w kalibrze 4,5 mm BB jest pistoletem wszechstronnym. Jego wielozadaniowość podnosi szyna montażowa znajdująca się pod zamkiem. Jest to doskonałe miejsce do montażu latarki taktycznej lub lasera.

Przyjaciele podczas treningu strzeleckiego

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]185
EAN4000844639844
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8351
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]18
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]115
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]646

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten BB 4,5mm
Polecane produkty: