Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten BB 4,5mm

5.8351
001001162

Niemiecka firma H&K słynie z produkcji broni palnej na całym świecie. Jednym z ich najnowszych produktów jest pistolet VP-9. Teraz dzięki marce Umarex możemy ciszyć się jej wiatrówkową wersją w kolorze szarym. Replika ma rekreacyjną klasę celności i strzela śrutem kulistym.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Heckler & Koch
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 185.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB
Pneumatyczny pistolet powtarzalny

Prezentujemy w pełni licencjonowany pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB. Nowoczesny, lekki, dobrze leżący w dłoni. Te cechy najlepiej opisują pistolet produkowany przez firmę Umarex. Dzięki ścisłej współpracy obu producentów udało się stworzyć ciekawy produkt doskonale odzwierciedlający oryginał.

Podczas procesu produkcyjnego w wykorzystano metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Systemy takie jak Blow Back i SA/DA sprawiają, że będzie to znakomity wybór dla osób chcących w pełni wykorzystać możliwości swojej broni.

Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB

ikona

Nowoczesny design
Precyzja i wytrzymałość

Elementy wewnętrzne pistoletu Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey zostały wykonane z metalu. Dzięki temu, części najbardziej narażone na zużycie, takie jak lufa i zamek są w stanie wytrzymać duże obciążenia, występujące podczas strzelania. Wysokiej jakości tworzywa sztuczne dają możliwość ograniczenia wagi przy jednoczesnej stabilności strzału.

Wersja w kolorze Tungsten Grey przyciąga wzrok a ergonomiczna i dopasowana do dłoni okładzina daje pewność uchwytu. Firma Umarex dokładnie odwzorowała wygląd oryginału, umieszczając na na wiatrówce, licencjonowane oznaczenia producenta.

Strzelnica i strzelec

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA
Swoboda wyboru

Wiatrówkę Heckler & Koch VP9 wyposażono w doskonały system SA/DA (Single Action/Double Action). Dzięki takiemu rozwiązaniu strzelec w dowolnym momencie może wybrać dogodny dla siebie sposób prowadzenia ognia. Docenią to osoby, które preferują możliwość dopasowania broni do własnych potrzeb.

Broń daje możliwość strzelania w trybie samopwtarzalnym (półautomatycznym). System Blow Back zapewnia realizm niedostępny dla prostszych konstrukcji, napinając tym samym wewnętrzny mechanizm uderzeniowy. W chwili, gdy użytkownik opróżni magazynek, zamek pozostanie zablokowany w tylnym położeniu identycznie jak w palnym pierwowzorze.

Pistolet VP9 Tungsten Grey

ikona

Moc i prędkość
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Heckler & Koch VP9, posiada pojemny magazynek. Mieści się w nim 18 śrucin co zapewnia komfort użytkowania. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Broń zasilana jest ze standardowej butli o wadze 12 gram. Jej umiejscowienie w rękojeści obok zasobnika na śruciny zapewnia łatwy dostęp i szybką wymianę. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 115 m/s.

Strzelanie do tarczy z wiatrówki VP9

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik skrzydełkowy

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch manualny bezpiecznik. Umiejscowiono go z prawej strony nad spustem. Taki układ zapewnia szybką możliwośc zabezpieczenia i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Zamek wiatrówki VP9

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria
Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten Grey kal. 4,5 mm BB

Standardowe przyrządy celownicze, takie jak muszka i szczerbinka, zostały wzbogacone o białe oznaczenia. Ułatwia to znacznie celowanie w trudnych warunkach oświetleniowych.

VP9 Tungsten Grey w kalibrze 4,5 mm BB jest pistoletem wszechstronnym. Jego wielozadaniowość podnosi szyna montażowa znajdująca się pod zamkiem. Jest to doskonałe miejsce do montażu latarki taktycznej lub lasera.

Przyjaciele podczas treningu strzeleckiego

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 5.8351
Kaliber [mm] 4.50
Marka Heckler & Koch
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 185.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 115.00
Waga [g] 646.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy SA/DA
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844639844
Pojemność magazynka [szt.] 18.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch VP9 Tungsten BB 4,5mm