Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm

5.8357
001001165

Pistolet wiatrówka Beretta APX FDE to najnowsza konstrukcja włoskiej marki Beretta. Polimerowo- metalowy pistolet posiada nowoczesne kształty i ergonomiczne umiejscowione manipulatory. Sprawdzi się u każdego kto ceni realistyczne doznania strzeleckie wraz z rekreacyjną klasą celoności.

  • Marka: Beretta
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 666.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 190.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 399,00 zł Regular Price 469,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB

Poznaj nowoczesną wiatrówkę pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB, która powstała przy współpracy firmy Umarex i znanego na całym świecie producenta uzbrojenia - firmy Beretta S.p.A. Dzięki wymianie doświadczeń udało się stworzyć pistolet, który przeniesie Twój trening strzelecki na wyższy poziom.

Wiatrówkę, strzelającą śruciną BB 4,5 mm, wykonano z estetycznego i trwałego polimeru oraz wyposażono ją w szereg nowoczesnych rozwiązań, co czyni z niej niezwykle skuteczne narzędzie treningowe. Posiada blow-back, który zwiększa realizm, jak również szynę akcesoryjną RIS 22 mm, umożliwiającą wzbogacenie broni o opcjonalny celownik laserowy lub latarkę.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Blow-back

Producenci wiatrówek dążą do tego, aby ich produkty jak najbardziej przypominały broń palną. Właśnie dlatego replikę Beretta APX wyposażono w system blow-back.

Konstrukcja systemu blow-back, pozwala imitować ruch zamka podczas strzału, zwiększając znacznie realizm Twojego treningu. Ruch ten doskonale odzwierciedla zachowanie oryginalnej broni palnej. Po wykorzystaniu całego magazynka, zamek pozostanie w tylnym położeniu informując Cię, że należy ponownie załadować magazynek.

Strzelnica na pustyni
ikona

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Skuteczne i wydajne zasilanie w przypadku wiatrówek to podstawa. W modelach odzwierciedlających oryginalną broń palną, najczęściej stosuje się zasilanie gazowe. Niesie ono szereg zalet, które przekładają się na komfort strzelania. Nie inaczej jest w przypadku modelu Beretta APX.

Wymienne kapsuły 12 gramowe, wypełnione sprężonym dwutlenkiem węgla, skutecznie napędzają wiatrówkę, pozwalając na osiągniecie prędkości wylotowej dochodzącej do 120 m/s. Pojedyncza kapsuła umożliwia oddanie około 60 strzałów, a pojemny magazynek może pomieścić 19 kulistych śrucin o kalibrze 4,5 m.

Człowiek wyciągający broń na strzelnicy

Bezpieczeństwo użytkowania

Każdy trening strzelecki powinien być realizowany w sposób bezpieczny i zaplanowany. Abyś miał pewność, że Twoja broń będzie strzelała tylko w odpowiednich momentach, producent wyposażył APX FDE w skuteczny bezpiecznik nastawny, chroniący Cię przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Jest on zlokalizowany po prawej stronie, nad spustem, przez co jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Beretta
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 666.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 190.00
EAN 4000844643131
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8357
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.