Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm

5.8357
001001165

Pistolet wiatrówka Beretta APX FDE to najnowsza konstrukcja włoskiej marki Beretta. Polimerowo- metalowy pistolet posiada nowoczesne kształty i ergonomiczne umiejscowione manipulatory. Sprawdzi się u każdego kto ceni realistyczne doznania strzeleckie wraz z rekreacyjną klasą celoności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 190
  • EAN: 4000844643131
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB

Poznaj nowoczesną wiatrówkę pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB, która powstała przy współpracy firmy Umarex i znanego na całym świecie producenta uzbrojenia - firmy Beretta S.p.A. Dzięki wymianie doświadczeń udało się stworzyć pistolet, który przeniesie Twój trening strzelecki na wyższy poziom.

Wiatrówkę, strzelającą śruciną BB 4,5 mm, wykonano z estetycznego i trwałego polimeru oraz wyposażono ją w szereg nowoczesnych rozwiązań, co czyni z niej niezwykle skuteczne narzędzie treningowe. Posiada blow-back, który zwiększa realizm, jak również szynę akcesoryjną RIS 22 mm, umożliwiającą wzbogacenie broni o opcjonalny celownik laserowy lub latarkę.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Blow-back

Producenci wiatrówek dążą do tego, aby ich produkty jak najbardziej przypominały broń palną. Właśnie dlatego replikę Beretta APX wyposażono w system blow-back.

Konstrukcja systemu blow-back, pozwala imitować ruch zamka podczas strzału, zwiększając znacznie realizm Twojego treningu. Ruch ten doskonale odzwierciedla zachowanie oryginalnej broni palnej. Po wykorzystaniu całego magazynka, zamek pozostanie w tylnym położeniu informując Cię, że należy ponownie załadować magazynek.

Strzelnica na pustyni
ikona

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Skuteczne i wydajne zasilanie w przypadku wiatrówek to podstawa. W modelach odzwierciedlających oryginalną broń palną, najczęściej stosuje się zasilanie gazowe. Niesie ono szereg zalet, które przekładają się na komfort strzelania. Nie inaczej jest w przypadku modelu Beretta APX.

Wymienne kapsuły 12 gramowe, wypełnione sprężonym dwutlenkiem węgla, skutecznie napędzają wiatrówkę, pozwalając na osiągniecie prędkości wylotowej dochodzącej do 120 m/s. Pojedyncza kapsuła umożliwia oddanie około 60 strzałów, a pojemny magazynek może pomieścić 19 kulistych śrucin o kalibrze 4,5 m.

Człowiek wyciągający broń na strzelnicy

Bezpieczeństwo użytkowania

Każdy trening strzelecki powinien być realizowany w sposób bezpieczny i zaplanowany. Abyś miał pewność, że Twoja broń będzie strzelała tylko w odpowiednich momentach, producent wyposażył APX FDE w skuteczny bezpiecznik nastawny, chroniący Cię przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Jest on zlokalizowany po prawej stronie, nad spustem, przez co jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]190
EAN4000844643131
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8357
MarkaBeretta
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]666

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm