Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm

5.8357
001001165

Pistolet wiatrówka Beretta APX FDE to najnowsza konstrukcja włoskiej marki Beretta. Polimerowo- metalowy pistolet posiada nowoczesne kształty i ergonomiczne umiejscowione manipulatory. Sprawdzi się u każdego kto ceni realistyczne doznania strzeleckie wraz z rekreacyjną klasą celoności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 190
  • EAN: 4000844643131
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001165
pistolet

Pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB

Poznaj nowoczesną wiatrówkę pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB, która powstała przy współpracy firmy Umarex i znanego na całym świecie producenta uzbrojenia - firmy Beretta S.p.A. Dzięki wymianie doświadczeń udało się stworzyć pistolet, który przeniesie Twój trening strzelecki na wyższy poziom.

Wiatrówkę, strzelającą śruciną BB 4,5 mm, wykonano z estetycznego i trwałego polimeru oraz wyposażono ją w szereg nowoczesnych rozwiązań, co czyni z niej niezwykle skuteczne narzędzie treningowe. Posiada blow-back, który zwiększa realizm, jak również szynę akcesoryjną RIS 22 mm, umożliwiającą wzbogacenie broni o opcjonalny celownik laserowy lub latarkę.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Blow-back

Producenci wiatrówek dążą do tego, aby ich produkty jak najbardziej przypominały broń palną. Właśnie dlatego replikę Beretta APX wyposażono w system blow-back.

Konstrukcja systemu blow-back, pozwala imitować ruch zamka podczas strzału, zwiększając znacznie realizm Twojego treningu. Ruch ten doskonale odzwierciedla zachowanie oryginalnej broni palnej. Po wykorzystaniu całego magazynka, zamek pozostanie w tylnym położeniu informując Cię, że należy ponownie załadować magazynek.

Strzelnica na pustyni
ikona

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Skuteczne i wydajne zasilanie w przypadku wiatrówek to podstawa. W modelach odzwierciedlających oryginalną broń palną, najczęściej stosuje się zasilanie gazowe. Niesie ono szereg zalet, które przekładają się na komfort strzelania. Nie inaczej jest w przypadku modelu Beretta APX.

Wymienne kapsuły 12 gramowe, wypełnione sprężonym dwutlenkiem węgla, skutecznie napędzają wiatrówkę, pozwalając na osiągniecie prędkości wylotowej dochodzącej do 120 m/s. Pojedyncza kapsuła umożliwia oddanie około 60 strzałów, a pojemny magazynek może pomieścić 19 kulistych śrucin o kalibrze 4,5 m.

Człowiek wyciągający broń na strzelnicy

Bezpieczeństwo użytkowania

Każdy trening strzelecki powinien być realizowany w sposób bezpieczny i zaplanowany. Abyś miał pewność, że Twoja broń będzie strzelała tylko w odpowiednich momentach, producent wyposażył APX FDE w skuteczny bezpiecznik nastawny, chroniący Cię przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Jest on zlokalizowany po prawej stronie, nad spustem, przez co jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Pistolet Beretta APX FDE kal. 4,5 mm BB

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]190
EAN4000844643131
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8357
MarkaBeretta
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]666

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta APX FDE BB 4,5 mm
Polecane produkty: