Pistolet Glock 19 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

5.8358
001001166
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 186.00
  • Marka: Glock
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
369,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB
Pneumatyczny pistolet powtarzalny w klasycznym stylu

Klasyczna replika pistoletu, który podbił świat. Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB stworzony przez Austriacką firmę Glock, stał się hitem sprzedaży na całym świecie. Jest to jeden z pierwszych, nowoczesnych pistoletów, który zagościł na wyposażeniu polskiej Policji. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, dzięki czemu każdy użytkownik może wypróbować tą niezawodną konstrukcję.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym napędzającym wiatrówkę, znajdującym się w rękojeści, dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Sprawdź, jak Glock 19 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

AUTOROTACJA
POWIĘKSZ
POMNIEJSZ
PRZESUŃ
PEŁNY EKRAN
ikona

Ponadczasowy design i sprawdzona konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Klasyczny, czarny korpus wiatrówki Glock 19, został wykonany z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Pozwoliło to umieścić na nim oryginalne oznaczenia producenta. Lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co pozwoliło uzyskać wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść zapewnia doskonały uchwyt, ponieważ pokryta jest powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych.

Pistolet Glock 19

ikona

System spustowy Double Action
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 19 kal. 4,5 mm następuje wraz z naciśnięciem spustu. To tak zwany system Double Action, pozwala oddawać celne i pewne strzały z dużą szybkością co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Pistolet Glock
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock pozwala na oddanie 16 strzałów w jednej serii. Stalowe, okrągłe kulki typu BB ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 128 m/s. W rezultacie, tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijalności. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak szklane butelki czy puszki.

Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm spustowy podwójnego działania (DAO) oraz zabezpieczenie spustu. Mechanizm ten, zapewnia bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 19 kal. 4,5 mm jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 19. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych opcjonalnych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

 Wiatrówka Glock 19 4,5 mm

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19 kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 19, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8358
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 186.00
Marka Glock
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 50.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 128.00
Waga [g] 717.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
System spustowy Double Action Only
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844647641

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Glock 19 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2
Twoja ocena