Pistolet Wiatrówka Glock 22 Gen4 BB 4,5 mm

5.8360
001001168

Przedstawiamy niezawodny i doskonały pistolet Glock 17 Gen4 w wersji wiatrówkowej, powstałej we współpracy austriackiej marki Glock i niemieckiej Umarex. Dzięki tej kooperacji udało się wykonać replikę palnego oryginału o wiernie odtworzonych manipulatorach oraz wadze. Generacja czwarta pistoletów glock wyróżnia się znacznie poprawioną ergonomią w stosunku do poprzedników.

  • Marka: Glock
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 641.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dodatkowe informacje: Instrukcja obsługi w języku polskim
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 299,99 zł Regular Price 399,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 22 Gen4 kal. 4,5 mm BB

Pistolet Glock 22 Gen4 kal. 4,5 mm BB zaprojektowano jako unowocześnioną wersję podstawowego modelu. Jego niezawodność i nowoczesną konstrukcję doceniły służby mundurowe na całym świecie. Teraz, dzięki firmie Umarex jego wierna replika trafia do Twoich rąk w wersji pneumatycznej.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Sprawdź, jak pistolet wiatrówka Glock 22 Gen4 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Glock 22 Gen4

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Glock 22 Gen4? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Spust Double Action Only

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 22 Gen4 odbywa się w systemie DAO, co oznacza, że następuje ono wraz z naciśnięciem spustu. Eliminuje to konieczność przeładowania wiatrówki przed pierwszym strzałem. Co więcej, spust działający w trybie DAO jest bezpieczniejszy w użytkowaniu. 

Pistolet Glock 22 Gen4
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Wiatrówka Glock 22 Gen4 pozwala na oddanie 19 strzałów z jednego magazynka. Stalowe, okrągłe kulki typu BB 4,5 mm ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gramów, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o dużej prędkości wylotowej. W rezultacie tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijania. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Pistolet Glock 22 Gen4 kal. 4,5 mm BB

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 22 Gen4 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania. Co więcej, za pomocą drugiego bezpiecznika umiejscowionego przed lufą, zablokujesz mechanizm spustowy po zakończeniu strzelania.

Pistolet Glock 22

ikona

Możliwość rozbudowy

Dzięki szynie montażowej 22 mm umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 22 Gen4. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Wiatrówka pistolet Glock 22 Gen4 kal. 4,5 mm BB

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Glock
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 641.00
Bezpiecznik Automatyczny
Dodatkowe informacje Instrukcja obsługi w języku polskim
Długość [mm] 200.00
Długość lufy [mm] 114.00
EAN 4000844647870
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8360
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Wiatrówka Glock 22 Gen4 BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.