Pistolet Wiatrówka Glock 22 Gen4 BB 4,5 mm

5.8360
001001168

Przedstawiamy niezawodny i doskonały pistolet Glock 17 Gen4 w wersji wiatrówkowej, powstałej we współpracy austriackiej marki Glock i niemieckiej Umarex. Dzięki tej kooperacji udało się wykonać replikę palnego oryginału o wiernie odtworzonych manipulatorach oraz wadze. Generacja czwarta pistoletów glock wyróżnia się znacznie poprawioną ergonomią w stosunku do poprzedników.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dodatkowe informacje: Instrukcja obsługi w języku polskim
  • Długość [mm]: 200
  • Długość lufy [mm]: 114
  • EAN: 4000844647870
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 299,99 zł Regular Price 399,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Glock 22 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Glock 22 kal. 4,5 mm - model oparty na palnym odpowiedniku zaprojektowanym w Austrii przez Gastona Glocka. Jego niezawodność i nowoczesną konstrukcję doceniły służby mundurowe na całym świecie. Teraz, dzięki firmie Umarex jego wierna replika trafia do Twoich rąk w wersji napędzanej kapsułami CO2. Szkielet wiatrówki wykonany został z tworzyw sztucznych, zamek natomiast z metalu. Wiatrówka posiada wszystkie manipulatory oraz ergonomię znaną z ostrej wersji.

Sprawdź, jak pistolet wiatrówka Glock 22 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Glock 22 Gen4

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Glock 22 Gen4? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

System spustowy Double Action Only

Mechanizm spustowy wiatrówki działa w trybie wyłącznie podwójnego działania (DAO). Oznacza to, że droga spustu do momentu pełnego ściągnięcia jest długa i posiada wyczuwalny opór. Przyczyną zastosowania takiego rozwiązania jest fakt, że spust odpowiada również za napięcie wewnętrznego mechanizmu oraz podanie amunicji do komory. Zaletą jest fakt, że wiatrówki więc nie trzeba ręcznie przeładowywać przed oddaniem pierwszego strzału.

Wiatrówka pistolet Glock 22
ikona

Magazynek oraz zasilanie wiatrówki

Wiatrówka Glock 22 zasilana jest ze standardowej kapsuły o wadze 12 gramów mocowanej w pełnowymiarowym magazynku. Jego pojemności wynosi 19 kulistych śrucin typu BB. Kapsuła 12 gramów pozwala na wygenerowanie dużej prędkości wylotowej kulki, co ma przełożenie na zasięg oraz zniszczenia, jakie generuje po trafieniu w cel. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Glock 22 4,5 mm

Automatyczny bezpiecznik spustowy

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 22 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania. Dodatkowo, za pomocą drugiego bezpiecznika umiejscowionego przed lufą, zablokujesz mechanizm spustowy po zakończeniu strzelania.

Glock 22

ikona

Uniwersalna szyna montażowa 22 mm

Dzięki szynie montażowej 22 mm umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 22 Gen.4. Jest ona zintegrowana z korpusem, co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Wiatrówka pistolet Glock 22 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Automatyczny
Dodatkowe informacje Instrukcja obsługi w języku polskim
Długość [mm] 200
Długość lufy [mm] 114
EAN 4000844647870
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 5.8360
Marka Glock
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 641

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Wiatrówka Glock 22 Gen4 BB 4,5 mm
Polecane produkty: