Pistolet Glock 17 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Umarex
5.8361
001001170
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 185.00
  • Szyna akcesoryjna: Tak
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty: 49,90 zł

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20000 zł, skontaktuj się z nami.

pistolet

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB
Nowoczesny, powtarzalny pistolet pneumatyczny

Poznaj replikę pierwszego klasycznego pistoletu Glock 17 kal. 4,5 mm BB - jednego z najbardziej rozpoznawalnych nowoczesnych pistoletów. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, nanosząc na metalowym zamku oryginalne oznaczenia.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB
ikona

Ergonomia i wytrzymałość
Prostota i wytrzymałość

Glock 17 to konstrukcja, która może być wzorem ergonomii. Została zaprojektowana, aby spełniać wymogi nowoczesnego pola walki, dzięki czemu funkcjonariusze wielu krajów, otrzymali skuteczną i bardzo wygodną broń. Nie inaczej jest w przypadku repliki od firmy Umarex. Została ona wykonana z polimerów - tak jak jej palna wersja. Sprawia to, że wiatrówka jest lekka i poręczna.

Wszystkie elementy wewnętrzne, które są odpowiedzialne za niezawodne funkcjonowanie broni, powstały z metalu, co zapewnia długotrwałe działanie niezależnie od warunków. Profilowana rękojeść z chropowatą strukturą ułatwia manipulowanie i sprawia, że wiatrówka nie ślizga się w dłoni.

Pistolet Glock 17

ikona

Spust Single Action
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 17 odbywa się w systemie Single Action, co oznacza, że spust posiada krótką drogę nim padnie strzał. Po każdym strzale, system Blow-Back automatycznie odrzuca zamek, nadając strzelaniu realizmu prawdziwej broni. Co więcej, spust działający w trybie SA pozwala oddawać szybkie i pewne strzały z dużą szybkością co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Pistolet Glock
ikona

Moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock 17 otrzymała wydaje zasilanie gazowe. Sprężony dwutlenek węgla, znajdujący się w wymiennych butlach o wadze 12 gramów, pozwala na oddawanie strzałów, których prędkość początkowa dochodzi do 115 m/s. Kapsuły instalowane są w wyjmowanym magazynku.

Magazynek rzędowy został tak skonstruowany, aby zmieścić w swym wnętrzu 18 śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Dzięki temu skupisz się na celu, nie myśląc o ciągłym ładowaniu broni.Pistolet Glock 17

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Automatyczny bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 17 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB

ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna montażowa

Chcesz czegoś więcej? Potrzebujesz dodatkowego wyposażenia? Nic trudnego - szyna montażowa umiejscowiona pod lufą pistoletu Glock 17 jest cały czas gotowa. Dzięki temu, że została zintegrowana z korpusem, mocowanie opcjonalnych akcesoriów, takich jak latarka czy celownik laserowy, jest stabilne i niezwykle proste.

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB

 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8361
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 185.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 115.00
Waga [g] 646.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 18.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844647894

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Glock 17 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2
Twoja ocena