Wiatrówka Pistolet Glock 17 BB kal 4,5 mm

5.8361
001001170
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 185.00
  • Marka: Glock
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB
Nowoczesny, powtarzalny pistolet pneumatyczny

Poznaj replikę pierwszego klasycznego pistoletu Glock 17 kal. 4,5 mm BB - jednego z najbardziej rozpoznawalnych nowoczesnych pistoletów. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, nanosząc na metalowym zamku oryginalne oznaczenia.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB
ikona

Ergonomia i wytrzymałość
Prostota i wytrzymałość

Glock 17 to konstrukcja, która może być wzorem ergonomii. Została zaprojektowana, aby spełniać wymogi nowoczesnego pola walki, dzięki czemu funkcjonariusze wielu krajów, otrzymali skuteczną i bardzo wygodną broń. Nie inaczej jest w przypadku repliki od firmy Umarex. Została ona wykonana z polimerów - tak jak jej palna wersja. Sprawia to, że wiatrówka jest lekka i poręczna.

Wszystkie elementy wewnętrzne, które są odpowiedzialne za niezawodne funkcjonowanie broni, powstały z metalu, co zapewnia długotrwałe działanie niezależnie od warunków. Profilowana rękojeść z chropowatą strukturą ułatwia manipulowanie i sprawia, że wiatrówka nie ślizga się w dłoni.

Pistolet Glock 17

ikona

Spust Single Action
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 17 odbywa się w systemie Single Action, co oznacza, że spust posiada krótką drogę nim padnie strzał. Po każdym strzale, system Blow-Back automatycznie odrzuca zamek, nadając strzelaniu realizmu prawdziwej broni. Co więcej, spust działający w trybie SA pozwala oddawać szybkie i pewne strzały z dużą szybkością co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Pistolet Glock
ikona

Moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock 17 otrzymała wydaje zasilanie gazowe. Sprężony dwutlenek węgla, znajdujący się w wymiennych butlach o wadze 12 gramów, pozwala na oddawanie strzałów, których prędkość początkowa dochodzi do 115 m/s. Kapsuły instalowane są w wyjmowanym magazynku.

Magazynek rzędowy został tak skonstruowany, aby zmieścić w swym wnętrzu 18 śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Dzięki temu skupisz się na celu, nie myśląc o ciągłym ładowaniu broni.Pistolet Glock 17

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Automatyczny bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 17 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB

ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna montażowa

Chcesz czegoś więcej? Potrzebujesz dodatkowego wyposażenia? Nic trudnego - szyna montażowa umiejscowiona pod lufą pistoletu Glock 17 jest cały czas gotowa. Dzięki temu, że została zintegrowana z korpusem, mocowanie opcjonalnych akcesoriów, takich jak latarka czy celownik laserowy, jest stabilne i niezwykle proste.

Pistolet Glock 17 kal. 4,5 mm BB

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 17 kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 17, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 17

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8361
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 185.00
Marka Glock
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 115.00
Waga [g] 646.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 18.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844647894

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Glock 17 BB kal 4,5 mm
Twoja ocena