Wiatrówka Pistolet Glock 17 Gen4 BB 4,5 mm

5.8364
001001172

Prezentujemy jedną z najnowszych odsłon popularnego pistoletu Glock 17. Wieloletnie doświadczenie z klientami marki Glock zaowocowało stworzeniem kolejnych generacji pistoletów. Czwarta z nich wyróżnia się mocno poprawioną ergonomią. Wiatrówka jest zasilana standardowymi kapsułami CO2 i strzela śrutem 4,5 mm BB.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 203.00
  • Marka: Glock
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB
Nowoczesny, powtarzalny pistolet pneumatyczny

Poznaj replikę pistoletu Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB, jednego z najpopularniejszych pistoletów europejskich służb mundurowych. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, dzięki czemu każdy użytkownik może wypróbować tą niezawodną konstrukcję.

Kompaktowy korpus, wykonany z metalu i tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB
ikona

Ponadczasowy design i sprawdzona konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Klasyczny, czarny korpus wiatrówki Glock 17 Gen4, został wykonany z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Umożliwiło to naniesienie na nim oryginalnych oznaczeń producenta. Lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść pokryto powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych bez obaw o wyślizgnięcie wiatrówki z dłoni.

Człowiek z wiatrówką Glock na strzelnicy

ikona

System Single Action
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 17 Gen4 następuje wraz z odciągnięciem zamka w tył. To tak zwany system Single Action. Po każdym strzale realistyczny system Blow-Back automatycznie odrzuca zamek, napinając ponownie mechanizm. Pozwala to oddawać szybkie i pewne strzały z dużą szybkością, co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock 17 Gen4 pozwala na oddanie 19 strzałów w jednej serii. Stalowe, okrągłe kulki typu BB 4,5 mm ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s. W rezultacie tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijania. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Strzelcy z wiatrówkami Glock

ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna montażowa

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 17 Gen4. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Pistolet wiatrówka Glock 17 Gen4

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Automatyczny bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm spustowy z automatyczną blokadą spustu. Mechanizm ten, zapewnia bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 17 Gen4 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Ćwiczenia na strzelnicy

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 17 Gen4, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 17 Gen4

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8364
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 203.00
Marka Glock
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Waga [g] 767.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 18.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844648273

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Glock 17 Gen4 BB 4,5 mm
Twoja ocena