Wiatrówka Pistolet Glock 17 Gen4 BB 4,5 mm

5.8364
001001172

Prezentujemy jedną z najnowszych odsłon popularnego pistoletu Glock 17. Wieloletnie doświadczenie z klientami marki Glock zaowocowało stworzeniem kolejnych generacji pistoletów. Czwarta z nich wyróżnia się mocno poprawioną ergonomią. Wiatrówka jest zasilana standardowymi kapsułami CO2 i strzela śrutem 4,5 mm BB.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dodatkowe informacje: Klucz imbusowy, Paczka kulek BB's, 2 nakładki na rękojeść, Instrukcja obsługi PL
  • Długość [mm]: 203
  • Długość lufy [mm]: 92
  • EAN: 4000844648273
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
749,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB

Poznaj replikę pistoletu Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB, jednego z najpopularniejszych pistoletów europejskich służb mundurowych. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, dzięki czemu każdy użytkownik może wypróbować tę niezawodną konstrukcję.

Kompaktowy korpus, wykonany z metalu i tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Sprawdź, jak Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Ponadczasowy design i sprawdzona konstrukcja

Klasyczny, czarny korpus wiatrówki Glock 17 Gen4, został wykonany z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Umożliwiło to naniesienie na nim oryginalnych oznaczeń producenta. Lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść pokryto powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych bez obaw o wyślizgnięcie się wiatrówki z dłoni.

Człowiek z wiatrówką Glock na strzelnicy

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły wiatrówki GLOCK 17. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

ikona

System Single Action

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 17 Gen4 następuje wraz z odciągnięciem zamka w tył. To tak zwany system Single Action. Po każdym strzale realistyczny system Blow-Back automatycznie odrzuca zamek, napinając ponownie mechanizm. Pozwala to oddawać szybkie i pewne strzały z dużą szybkością, co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5 mm BB
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Wiatrówka Glock 17 Gen4 pozwala na oddanie 19 strzałów w jednej serii. Stalowe, okrągłe kulki typu BB 4,5 mm ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gramów, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o o dużej prędkości wylotowej. W rezultacie tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijania. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Strzelcy z wiatrówkami Glock

ikona

Możliwość rozbudowy

Dzięki szynie montażowej 22 mm umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 17 Gen4. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Pistolet wiatrówka Glock 17 Gen4

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm spustowy z automatyczną blokadą spustu. Mechanizm ten zapewnia bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 17 Gen4 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania. Drugi bezpiecznik nastawny znajduje się pod szyną akcesoryjną. Blokuje on całkowicie broń.

Ćwiczenia na strzelnicy

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Dodatkowe informacjeKlucz imbusowy, Paczka kulek BB's, 2 nakładki na rękojeść, Instrukcja obsługi PL
Długość [mm]203
Długość lufy [mm]92
EAN4000844648273
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8364
MarkaGlock
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]18
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]130
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]767

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Glock 17 Gen4 BB 4,5 mm