Wiatrówka Pistolet Glock 17 TB Diabolo/BB 4,5 mm

5.8366
001001177

Prezentujemy niezawodny i doskonały pistolet Glock 17 TB w wersji wiatrówkowej, powstałej we współpracy marki Glock i Umarex. Dzięki tej kooperacji udało się stworzyć replikę o wiernie odtworzonych manipulatorach oraz wadze. Wiatrówka może strzelać śrutem Diabolo jak i kulistym.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 230.00
  • Marka: Glock
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
pistolet

Wiatrówka Glock 17 TB
Nowoczesny, powtarzalny pistolet pneumatyczny

Poznaj replikę pierwszego klasycznego Glock 17 TB - jednego z najbardziej rozpoznawalnych nowoczesnych pistoletów. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, nanosząc na metalowym zamku oryginalne oznaczenia.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie. Dodatkowym atutem tej wersji jest instalowany fabrycznie kompensator.

Wiatrówka Glock 17 popularna niezawodna konstrukcja
ikona

Sprawdzona nowoczesna konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Klasyczną a zarazem nowoczesną konstrukcje Glock 17 TB, wykonano z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Zamek, lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść pokryto powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych bez obaw o wyślizgnięcie wiatrówki z dłoni.

Wiatrówka Glock 17 ponadczasowy design metal abs

ikona

Double Action Only
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 17 TB odbywa się w systemie DAO, co oznacza, że następuje ono wraz naciśnięciem spustu. Po każdym strzale, system Blow-Back automatycznie odrzuca zamek, nadając strzelaniu realizmu prawdziwej broni. Co więcej, spust działający w trybie DAO pozwala oddawać szybkie i pewne strzały z dużą szybkością co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Glock 17 DAO
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock 17 TB pozwala na oddanie 8 strzałów w jednej serii zarówno przy użyciu stalowych kulek BB jak i śrutu typu Diabolo. Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 130 m/s. Mało tego, fabrycznie instalowany kompensator zmniejsza turbulencje wydostającego się z lufy gazu. W rezultacie, tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijania. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Automatyczny bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 17 TB jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Bezpieczeństwo użytkowania

ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna montażowa

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej pod lufą, można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 17 TB. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Logo UMAREX GLOCK

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8366
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 230.00
Marka Glock
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut diabolo/ śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Waga [g] 924.00
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844649874

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Glock 17 TB Diabolo/BB 4,5 mm
Twoja ocena