Lornetka Walther Backpack 10x25

5.9006
001001183

Lornetka Walther Backpack 10x25 to sprzęt, który doskonale sprawdzi się dla każego kto ceni duże pole widzenia przy jednoczesej jasności i wyrazistości obrazu. Pryzmaty dachowe pozwolił na stworzenie niewielkiej konstrukcji, która z łatwością może być przechowywana w torbie czy plecaku.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Kamuflaż taktyczny
  • Materiał wykonania pryzmatu: Brak danych
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 115.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
oko

Lornetka Walther Backpack 10x25

Poznaj kompaktową lornetkę Backpack 10x25 od renomowanej firmy Walther. Znany i ceniony producent militariów stworzył sprzęt, który trafi do wszystkich miłośników outdooru. Jeśli cenisz sobie świetne parametry optyczne skondensowane w niewielkich wymiarach, Backpack 10x25 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

lornetka

regulacja

Parametry

Serce Walther Backpack 10x25 stanowią pryzmaty zamontowane w układzie dachowym. Pozwoliło to zachować zwartą bryłę lornetki, tym samym redukując jej rozmiar. Zmieści się ona bez trudu w niedużej torbie lub obszerniejszej kieszeni.

Soczewki zostały pokryte powłoką antyrefleksyjną umożliwiającą uzyskanie odpowiedniej ostrości i jasności obrazu. Ponadto lornetka posiada diopter, który służy do niwelowania ewentualnych różnic między lewym i prawym okiem użytkownika. Całość uzupełniają regulowane muszle oczne.

łatwa obsługa

Stylistyka i zastosowanie

Lornetkę utrzymano w matowym, ziemistym kolorze. Pokryta wytrzymałym polimerem jest odporna na przypadkowe, drobne uszkodzenia.

Walther Backpack 10x25 daje Ci szansę dostrzec więcej szczegółów w otaczającym Cię świecie. Czy to podczas spaceru w lesie, wyprawy w górach, lub koncertu. Praktyczne wymiary, doskonałe powiększenie i jakość obrazu sprawiają, że jest to sprzęt, który będzie chciał mieć zawsze ze sobą.

niewielka, matowe wykończenie

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.9006
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Kamuflaż taktyczny
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 115.00
Powłoki przeciwodbiciowe MC
Średnica obiektywu 25.00
Rodzaj pryzmatów Roof
EAN 4000844425836

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Walther Backpack 10x25
Twoja ocena