Nóż składany Cold Steel Steve Austin Working Man OD Green

54NVG
001001190

Model Working Man powstał we współpracy marki Cold Steel z amerykańskim zapaśnikiem Stev'em Austinem. Jest to lekki i poręczny nożyk, którego głownia została wykonana ze stali 4116. Świetnie nada się jako element EDC, jak i do drobnych pracy polowych.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Materiał rękojeści: Zy-Ex
  • Rodzaj blokady: Tri-Ad lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Brak w magazynie
001001190
noze

Nóż składany Cold Steel Steve Austin Working Man OD Green

EDC jest skrótem określającym przedmioty do codziennego noszenia, które powinny charakteryzować się niezawodnością i niewielkimi wymiarami. Z myślą o ludziach szukających narzędzi spełniających te wymagania, powstała seria noży, którą zaprojektowa Steve Austin.

Ten amerykański wrestler będący ambasadorem marki Cold Steel, stworzył serię świetnych noży, które wspomogę Cię w pracy. Model Steve Austin Working Man OD Green, cechuje się eleganckim wyglądem i ostrzem wykonanym z niemieckiej stali 4116. Jego rękojeść w kolorze ciemnej zieleni, jest przyjemna w dotyku i posiada własności antypoślizgowe.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Głownia ze stali German 4116

Aby nóż, był użyteczny i odpowiednio długo trzymał swoją ostrość, ważny jest sposób hartowania i rodzaj stali z jakiej wykonane jest ostrze. W modelu Steve Austin Working Man OD Green wykorzystano sprawdzoną stal German 4116. Jest to stal nierdzewna używana do produkcji noży i narzędzi chirurgicznych. Stosunkowo dobrze trzyma ostrość krawędzi roboczej, dzięki czemu nóż radzi sobie w trudnych sytuacjach. Małe kołeczki rozmieszczone po obu stronach głowni, ułatwiają otwieranie nawet z mokrymi dłońmi. Całkowita długość ostrza wynosi 89 mm.

Nóż składany Cold Steel Steve Austin Working Man OD Green z otwartym ostrzem

wytrzymałość

Rozkładana konstrukcja

Wszystkie noże z serii Working Man mają konstrukcje pozwalającą złożyć ostrze. Dzięki systemowy chowania, wykonanemu ze stali, nóż zachowuje stabilność w każdej sytuacji. Okładziny z tworzywa sztucznego GFN mają chropowatą strukturę i są skręcone ze sobą śrubami. Niewielki otwór pozwala zabezpieczyć nóż opcjonalną smyczą lub linką

Producent nie zapomniał o wygodzie przenoszenia. Stalowy klips jest sprężysty, a dzięki możliwości regulacji jego położenia, jest również bardzo uniwersalny.

Złożony Cold Steel Steve Austin Working Man OD Green

łatwa obsługa

Tri-Ad Lock

Firma Cold Steel dążąc do doskonałości w tworzeniu noży użytkowych, opracowała autorski system blokady głowni. Tri-Ad Lock został oparty na sprawdzonym systemie Back Lock. Aby zwolnić ostrze należy docisnąć ruchomy element obecny na grzbiecie rękojeści. Solidna budowa daje pewność, że nóż nie złoży się niespodziewanie w czasie pracy.

Człowiek ostrzący nóż

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Materiał rękojeści Zy-Ex
Rodzaj blokady Tri-Ad lock
Kolor Zielono - srebrny
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 88.00
Długość [mm] 203.00
Długość ostrza [mm] 89.00
EAN 705442016731
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 54NVG
Producent Cold Steel
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Cold Steel Steve Austin Working Man OD Green
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.