Nó z składany Cold Steel Lucky

54VPN
001001200
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 54VPN
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj blokady: Liner lock
  • Rodzaj głowni: Składana
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 259,00 zł Regular Price 379,00 zł
DostępnyDostępny
001001200
noze

Nóż składany Cold Steel Lucky

Firma Cold Steel zaprojektowała nóż dla ludzi, którzy cenią elegancję i wielofunkcyjność. Nóż Cold Steel Lucky poradzi sobie z każdym zadaniem, dzięki dwóm rozkładanym ostrzom. Mają one klasyczny kształty Drop point oraz zostały wykonane ze stali CPM-S35VN, która utrzymuje ostrość mimo upływu czasu.

Rękojeść, stworzono z lekkich włókien węglowych, przez co nóż będzie doskonale leżał w każdej dłoni. Elastyczny klips umieszczony na jednej z okładzin, pozwala zaczepić narzędzie do krawędzi kieszeni.

Nóż składany Cold Steel Lucky One
łatwa obsługa

Dwa składane ostrza

Zainstalowanie w modelu Cold Steel Lucky dwóch głowni zapewniło mu wielofunkcyjny charakter. Oprócz standardowego ostrza z gładką krawędzią o długości 57 mm, nóż posiada drugie, ząbkowane ostrze mające długość 67 mm. Takie rozwiązanie daje wybór i pozwala dostosować się do danej sytuacji i specyfiki pracy.

Stal wykorzystana do produkcji noża to typ CPM-S35VN produkowany w USA. Dzięki odpowiedniemu hartowaniu i dodatkom, udało się uzyskać materiał odporny na wykruszenia i posiadający właściwości antykorozyjne. Nacięcie, znajdujące się na głowni, ułatwia otwieranie.

Ostrze noża Cold Steel Lucky

kompaktowe rozmiary

Kompaktowy rozmiar i duże możliwości

Model Cold Steel Lucky jest niewielkim nożem, którego waga nie przekracza 34 gramów. Założenia projektowe sprawiły, że nóż nadaje się do codziennego noszenia niezależnie od sytuacji. Jego elegancki design sprawia, że pasuje do damskiej torebki czy eleganckiej marynarki. Okładziny wykonane z włókien węglowych zostały wypolerowane i nadano im połysk.

Podcięcia na palce, poprawiają chwyt i zapewniają stabilność niezbędną w czasie cięcia. Srebrny klips jest przykręcony do rękojeści niewielką śrubą, przez co istnieje możliwość jego demontażu.

Nóż Cold Steel Lucky

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta54VPN
Profil głowniRecurve
Rodzaj blokadyLiner lock
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nó z składany Cold Steel Lucky