Wiatrówka Karabinek Walther LGV Master Pro Wood kal. 4,5 mm

600.50.32
001001206

Walther LGV Master Pro to klasycznie łamana wiatrówka wyposażona w gwintowaną lufę w kalibrze 4,5 mm Diabolo. Zastosowano tutaj technologię Super Silent, która redukuje odgłos strzału za pomocą tłumika oraz uszczelki tłoka. Łoże wiatrówki oraz kolbę wykonano z eleganckiego drewna i wyposażono anatomiczne ryflowania.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 4200.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 1095.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 199,00 zł Regular Price 1 899,00 zł
wiatrowka

Walther LGV Master Pro Wood 

Jeśli jesteś osobą, która szuka profesjonalnej wiatrówki, zapewniającej maksimum celności wybierz Master Pro Wood kal. 4,5 mm Diabolo. Wiatrówka od firmy Walther to nowoczesna konstrukcja z klasycznie łamaną lufą. Jej charakterystyczne cechy to system Super Silent i Vibration Reduction System, które w znaczący sposób zwiększają komfort użytkowania.

Karabinek został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na trwałość. Gwintowana lufa zapewnia precyzje, a regulowany spust daje możliwość personalizacji ustawień. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Walther Terrus

Design i jakość wykonania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Walther potrafi konstruować trwałe i niezwykle eleganckie karabinki. Model LGV Master Pro Wood kal. 4,5 mm Diabolo powstał z połączenia drewna i metalu. Łoże i kolbę wykonano z lakierowanego drewna. Ponadto wygodny chwyt pokryto żłobieniami zwiększającymi wygodę użytkowania. Lufa posiada gwint 1/2 UNF umożliwiający montaż tłumika przedłużającego.

Gumowa stopka z możliwością regulacji w pionie i poziomie, umieszczona na końcu kolby stabilizuje karabinek. Dodatkowo w celu zapewnienia maksymalnego komfortu broń wyposażono w bakę policzkową. Jest ona symetryczna i wysunięta nad kolbę.

Karabinek-wiatrówka Walther LGV Master Pro Wood

Karabinek Walther Terrus

Gwintowana lufa 

Aby strzały z wiatrówki LGV Master Pro Wood kal. 4,5 mm Diabolo było jak najbardziej celne, w broni zainstalowano gwintowaną lufę. Dzięki niej śrucina typu Diabolo, wpada w ruch wirowy, co zwiększa stabilność toru lotu. Sprężyna z hartowanej stali, jest naciągana poprzez odchylenie w dół lufy. Prędkość początkowa osiągana przez śrucinę to nawet 175 m/s.

Producent zadbał, aby komfort użytkowania był jak najwyższy. System Super Silent skutecznie tłumi odgłosy strzałów poprzez zastosowanie materiałów o bardzo niskim współczynniku tarcia. Vibration Reduction System zapewnia zmniejszenie wibracji podczas oddawania strzałów. Wpływa to na żywotność opcjonalnej optyki, która nie jest narażona na wstrząsy.

Karabinek-wiatrówka Walther LGV Master Pro Wood

ikona

Regulowany spust

Walther LGV Master Pro Wood kal. 4,5 mm Diabolo zaskakuje kulturą pracy. Ma na to wpływ nowoczesny system spustowy z wyraźnie wyczuwalnym punktem wyzwalającym strzał. Mechanizm pozwala na regulację drogi języka spustowego oraz siły nacisku.

Ze względu na swą celność, wiatrówka nie posiada wbudowanych przyrządów celowniczych. Właśnie dlatego, broń wyposażono w uniwersalną szynę montażową, umożliwiającą zainstalowanie opcjonalnego celownika optycznego, który pozwoli wykorzystać jej cały potencjał.

Karabinek Walther LGV Master Proo Wood
ikona

Bezpieczeństwo użytkowania karabinku Walther LGV Master Pro Wood

Podczas obsługi broni, najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Walther LGV Master Pro Wood kal. 4,5 mm Diabolo wyposażono w automatyczny bezpiecznik spustu, który skutecznie zabezpiecza karabinek przy każdym procesie naciągania.

Bezpieczeństwo

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 4200.00
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 1095.00
Długość lufy [mm] 450.00
EAN 4000844593511
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 600.50.32
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Montaż celownika Tak
Na raty Nie
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Łoże Drewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther LGV Master Pro Wood kal. 4,5 mm
Polecane produkty: