Wiatrówka Karabinek Walther Terrus 5,5 mm

601.01.30
001001210

Walther Terrus to klasyczna łamana wiatrówka z gwintowaną lufą w kalibrze 5,5 mm Diabolo. Walther zdecydował się tutaj na innowacyjne podejście i wyposażenie wiatrówki w polimerowe i anatomiczne łoże oraz kolbę. Dodatkowo wiatrówkę można rozbudować o dodatkowe akcesoria dzięki szynie 11 mm.

 • Rodzaj napędu: Sprężyna
 • Kaliber [mm]: 5.50
 • Waga [g]: 3300.00
 • Bezpiecznik: Automatyczny
 • Długość [mm]: 1094.00
 • Długość lufy [mm]: 450.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 479,00 zł Regular Price 1 199,00 zł
wiatrowka

Karabinek Walther Terrus

Karabinek Watlher Terrus jest to wiatrówka pneumatyczna, wyposażona w klasyczną, łamaną lufę. Posiada większy, niż standardowy kaliber. Śrucina 5,5 mm zapewnia większą moc obalającą. Dzięki regulowanemu spustowi, każdy strzelec będzie mógł ją dopasować do swoich wymagań. Przyrządy celownicze typu TRU-GLO i gwintowana lufa zapewniają precyzję strzałów. Cechy te sprawiają, że będzie to broń idealna dla każdego użytkownika.

Karabinek-wiatrówka Walther Terrus
Walther Terrus

Solidna konstrukcja i powłoka HI-GRIP

Wiatrówka Watlher Terrus kal. 5,5 mm Diabolo to masywny karabinek wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości. Łoże w kolorze czarnym, posiada eleganckie zdobienia. Ich struktura i umiejscowienie sprawia, że broń pewnie leży w dłoni. Lufa i elementy wewnętrzne, narażone na duże obciążenia, wykonano z metalu.

Celowanie ułatwia baka policzkowa, wysunięta nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo-ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby amortyzuje strzały, a powłoka Hi-GRIP zapobiega ślizganiu się broni. 

Karabinek-wiatrówka Walther Terrus

Karabinek Walther Terrus

Klasyczne rozwiązania 

Karabinek Watlher Terrus kal. 5,5 mm Diabolo charakteryzuje się dużą dokładnością strzałów. Gwintowana lufa sprawia, że wystrzelona śrucina wpada w ruch wirowy, co zwiększa stabilność toru lotu. Cechę tę doceni każdy amator strzelectwa. Dodatkowo, na końcu lufy można zamontować opcjonalny tłumik z gwintem 1/2 UNF.

Jednostrzałowa wiatrówka bazuje na klasycznym sposobie napędu i ładowania. Sprężyna jest naciągana poprzez odchylenie lufy w dół. Śrucinę typu Diabolo umieszcza się na tylnym końcu lufy. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prędkość początkową wynoszącą nawet 175 m/s.

Karabinek-wiatrówka Walther Terrus

ikona

TRU-GLO i regulowany spust

Watlher Terrus kal. 5,5 mm Diabolo zaskakuje swoja uniwersalnością. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb.

System celowniczy TRU-GLO ułatwia celowanie w trudnych warunkach oświetleniowych. Jego światłowodowe elementy doskonale przewodzą światło, przez co strzelec widzi trzy jaskrawe kropki. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szczerbinki.

Dla wymagających użytkowników, broń wyposażono w szynę montażową, umożliwiającą umocowanie, opcjonalnego celownika optycznego.  

Karabinek Walther Terrus
ikona

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas obsługi broni, najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Watlher Terrus kal. 5,5 mm Diabolo wyposażono w automatyczny bezpiecznik spustu, który skutecznie zabezpiecza karabinek przy każdym procesie naciągania.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

Specyfikacja

Więcej informacji
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 5.50
Waga [g] 3300.00
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 1094.00
Długość lufy [mm] 450.00
EAN 4000844577733
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 601.01.30
Materiał korpusu Polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther Terrus 5,5 mm
Opinie klientów

3 produkt(ów)

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Jak dla mnie super na 50 m korki po pepsi latają a kaliber 5,5 mm karabinek przed serwisem naprawdę do rekreacji super sprzęt polecam
 2. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Świetny sprzęt. Jakość wykonywania, precyzja na piątkę. 100% zadowolenia.
 3. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Znakomite wykonanie, ekstra krótki cykl strzału no i dobry kaliber do demolki. Spust niestety tylko jedna regulacja, za to bardzo przewidywalny.

3 produkt(ów)

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.