Wiatrówka Karabinek Walther LGU Varmint Kit 4,5 mm

604.00.30-1
001001213

Poszukujesz wiatrówki, która spełni twoje wymagania? Przedstawiamy karabinek Walther LGU Varmint 4,5 mm Diabolo. Do strzelania wykorzystuje śrucinę ołowianą typu Diabolo 4,5 mm. Bezpieczeństwo gwarantuje automatyczna blokada, która zapobiegnie niekontrolowanemu wystrzałowi.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dodatkowe informacje: W zestawie z wiatrówka luneta o powiększeniu 6x42
  • Dołączone akcesoria: Luneta 6x42
  • Długość [mm]: 1064
  • Długość lufy [mm]: 300
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 299,00 zł
wiatrowka

Karabinek Walther LGU Varmint Kit 4,5 mm

Czy Twoją pasją jest strzelectwo? Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności i móc trenować z użyciem najlepszej dostępnej broni? Sprawdź i wypróbuj wiatrówkę LGU Varmint 4,5 mm stworzoną przez markę Walther. Strzela ona śruciną ołowianą typu Diabolo 4,5 mm. Karabinek ten charakteryzuje się sprężynowym, dolnym naciągiem i stałą, gwintowaną lufą dla jeszcze większej precyzji.

Super Silent Technology redukuje odgłos wystrzału, za pomocą tłumika dźwięku oraz uszczelki o niskim współczynniku tarcia. Dodatkowo zastosowana technologia Vibration Reduction System zwiększy komfort pracy z wiatrówką. Kolbę wykonano z polimeru i dodatkowo wzbogacono o gumową, wentylowaną wstawkę, która zapewni Ci pewny punkt podparcia. Bezpieczeństwo gwarantuje Ci automatyczna blokada, która zapobiegnie niekontrolowanym wystrzałom.

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Walther LGU Varmint Kit 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Redukcja wibracji oraz wyciszenie strzału.

Model LGU Varmint wyposażony został w nowatorską technologię Vibration Reduction System. Zapewni Ci ona redukcję wibracji, co znacząco wpłynie na komfort użytkowania Twojej nowej wiatrówki i precyzyjne oddawanie strzałów.

Dodatkowo wyposażono ją w Super Silent Technology. Skutecznie zredukuje głośność oddanego strzału przy pomocy tłumika dźwięku oraz dodatkowej uszczelki tłoka o niskim współczynniku tarcia. Docenisz to rozwiązanie podczas długich treningów strzeleckich.

Mężczyzna wraz z psami w pogoni za zwierzyną

ikona

Gwintowana lufa wraz z dolnym naciągiem dla jeszcze większej precyzji

LGU Varmint wyposażono w gwintowaną lufę o długości 300 mm. Pozwala to na oddawanie jeszcze celniejszych strzałów. Dzięki takiej lufie śrucina typu Diabolo 4,5 mm wpada, w ruch obrotowy co znacząco poprawia jej stabilność podczas lotu.

Wiatrówka ta bazuje na klasycznym napędzie sprężynowym z dolnym naciągiem. Sprężyna naciąga się w chwili, gdy odchylisz dźwignię przeładowania, która znajduje się tuż pod lufą. To rozwiązanie pozwoli osiągnąć Ci prędkość wystrzelonego pocisku nawet do 240 m/s.

Mężczyźni na łące w poszukiwaniu zwierzyny
bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoim priorytetem – bezpiecznik w połączeniu z regulacją spustu

Gdy trenujesz z bronią, Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Podczas naciągania mechanizmów wiatrówki, bezpiecznik aktywuje się, blokując tym możliwość oddania strzału, do czasu wsunięcia kurka z powrotem na swoje miejsce. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja wiatrówka nie wystrzeli w najmniej odpowiednim momencie.

Dodatkowo zastosowano w niej możliwość regulowania spustu. Możesz zwiększyć siłę nacisku, co spowoduje, że będziesz musiał użyć większej siły, aby przełamać opór, który powoduje uruchomienie wystrzału lub wyregulować go tak, żeby siła nacisku była mniejsza, co znacząco zwiększy czułość spustu.

Karabinek Walther LGU Varmit Kit 4,5 mm

luneta

Karabinek Walther LGU Varmint Kit 4,5 mm wraz z lunetą 6x42 mm

Do zestawu wraz z karabinkiem Walther LGU Varmint Kit 4,5 mm dołączona została luneta 6 x 42 mm. Dzięki szynie o długości 11 mm umiejscowionej na górnej części wiatrówki, bez żadnego problemu zamontujesz swoją nową lunetę, dzięki intuicyjnemu systemowi montażowemu. Wypełniona została ona azotem, który powoduje, że soczewka nie paruje, niezasłaniający przy tym Twojego celu.

Dzięki 6-krotnemu powiększeniu które współpracuje z krzyżem celowniczym typu Mil-dot, z jeszcze większą precyzją oddasz strzał w oddalony od Ciebie cel. Dodatkowym atutem jest, jej wodoodporność, która sprawia to, że nie straszne jej są deszczowe treningi. Na lunetę naniesiono powłokę przeciwodbiciowią - dzięki temu promienie słoneczne nie oślepią Cię w słoneczny dzień.

Karabinek Walther LGU Varmit Kit 4,5 mm wraz z lunetą
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dodatkowe informacje W zestawie z wiatrówka luneta o powiększeniu 6x42
Dołączone akcesoria Luneta 6x42
Długość [mm] 1064
Długość lufy [mm] 300
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 604.00.30-1
Marka Walther
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 1
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Prędkość początkowa [m/s] 240
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 312
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther LGU Varmint Kit 4,5 mm
Polecane produkty: