Wiatrówka Karabinek Walther LGU Varmint Kit 5,5 mm

604.01.30-1
001001215
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 604.01.30-1
  • Przeładowanie: Manualne
  • Przyrządy celownicze: Stałe
  • Regulowany spust: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001215
wiatrowka

Walther LGU Varmint Kit
Wiatrówka sprężynowa

Firma Walther skonstruowała nowoczesny rodzaj wiatrówki dolnego naciągu, charakteryzujący się dużą mocą i precyzją. W modelu LGU Varmint Kit kal. 5,5 mm Diabolo zastosowano technologię Super Silent i Vibration Reduction System, które w znaczący sposób zwiększają komfort użytkowania. Większy od standardowego kaliber, zapewnia większą siłę obalającą i mniejszą podatność na wiatr.

Dzięki regulowanemu spustowi i gwintowanej lufie, karabinek ten docenią nie tylko profesjonaliści ale i amatorzy rozpoczynający swoją przygodę ze strzelectwem. Zestaw Varmint Kit obejmuje specjalny tłumik i lunetę celowniczą firmy Walther.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Varmint

Walther Terrus

Nowoczesny design 
Wysoka jakość wykonania

Jeśli szukasz broni, która swoim wyglądem przyciąga wzrok to karabinek Walther  LGU Varmint Kit kal. 5,5 mm Diabolo jest właśnie dla Ciebie. Jego nowoczesny kształt uzyskano, dzięki połączeniu najwyższej jakości tworzyw sztucznych z wysokojakościową stalą. Czarna, matowa obudowa jest odporna na uszkodzenia a zdobiona rękojeść dobrze leży w dłoni.

Gumowa stopka na końcu kolby stabilizuje karabinek. Dodatkowo w celu zapewnienia maksymalnego komfortu wyposażono ją w bakę policzkową. Jest ona symetryczna i wysunięta nad kolbę.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Varmint

Karabinek Walther Terrus

Gwintowana lufa 
Klasyczne rozwiązania 

Karabinek Walther  LGU Varmint Kit kal. 5,5 mm Diabolo charakteryzuje duża dokładność oddawanych strzałów. Odpowiada za to gwintowana lufa. Dzięki niej śrucina typu Diabolo wpada w ruch wirowy co zwiększa stabilność toru lotu. Cechę tę doceni każdy amator strzelectwa.

Sprężyna jest naciągana poprzez odchylenie w dół dźwigni napinającej znajdującej się pod lufą. Takie rozwiązanie zapewnia dużą precyzję strzałów. Prędkość początkowa osiągana przez śrucinę to nawet 175 m/s.

Producent zadbał o to, aby komfort użytkowania był jak najwyższy. System Super Silent skutecznie tłumi odgłosy strzałów poprzez zastosowanie materiałów o bardzo niskim współczynniku tarcia. Vibration Reduction System wpływa na zmniejszenie wibracji podczas oddawania strzałów.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Varmint

ikona

Regulowany spust
Łatwa konfiguracja

Walther LGU Varmint Kit kal. 5,5 mm Diabolo zaskakuje swoja uniwersalnością. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb. Ponadto opór jaki stawia spust również można optymalizować.

Wiatrówka nie posiada wbudowanych przyrządów celowniczych. Właśnie dlatego, broń wyposażono w szynę montażową, umożliwiającą zainstalowanie celownika optycznego dołączonego do zestawu.  

Karabinek Walther LGU Varmint
ikona

Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpiecznik automatyczny

Podczas obsługi broni, najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Walther LGU Varmint Kit kal. 5,5 mm Diabolo wyposażono w automatyczny bezpiecznik spustu, który skutecznie zabezpiecza karabinek przy każdym procesie naciągania.

Bezpieczeństwo

luneta

Luneta i tłumik
Celownik optyczny

Aby Twoje strzały były jeszcze dokładniejsze, wiatrówkę Walther LGU Varmint Kit kal. 4,5 mm Diabolo wyposażono w tłumik przedłużający lufę i precyzyjny celownik optyczny.

Luneta Walther 6x42 to sprawdzona konstrukcja posiadająca regulację paralaksy i system Anti-Shock. System ten skutecznie chroni optykę przed wstrząsami i uszkodzeniami. Wodoodporna obudowa i powiększenie sprawiają, że strzelanie na dalekie odległości jest wygodne i łatwe.

Dodatkowe akcesoria

Specyfikacja

Więcej informacji
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta604.01.30-1
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Szyna akcesoryjnaTak
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther LGU Varmint Kit 5,5 mm