Wiatrówka Karabinek Walther LGU Master Pro Wood kal. 4,5 mm

604.50.31
001001216

Wiatrówka karabinek Walther LGU to klasyczna konstrukcja z dolnym naciągiem. Łoże oraz kolba wykonana ze szlachetnego drewna co podniosło atrakcyjność konstrukcji. Precyzyjna gwintowana lufa zapewni daleki i celny lota kaliber 5,5 mm odpowiednią moc obalającą.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1064
  • Długość lufy [mm]: 300
  • EAN: 4000844633057
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
wiatrowka

Walther LGU Master Pro Wood

Strzelectwo to Twoje hobby? Chcesz osiągnąć w nim mistrzowski poziom? Wypróbuj nowoczesną wiatrówkę LGU Master Pro Wood 4,5 mm Diabolo od firmy Walther. Jej doświadczenie w projektowaniu broni, zaowocowało eleganckim modelem wykonanym z drewna i stali. Karabinek posiada stałą, gwintową lufę, a dzięki systemowi dolnego naciągu uzyskano wysoką celność i precyzję. 

Na jakość strzałów wpływa innowacyjna technologia Super Silent i Vibration Reduction System

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood

Walther Terrus

Elegancki design 

Drewno to materiał stosowany do budowy elementów broni od wielu lat. Użycie go do wykonania łoża i kolby w modelu LGU Master Pro Wood 4,5 mm Diabolo sprawia, że broń jest sztywna i elegancka. Pewny uchwyt zapewnia rękojeść ze żłobieniami. Na jej dolnej części, producent umieścił logo Walther, co znakomicie podkreśla oryginalny rodowód tego karabinka.

Wszystkie ruchome elementy wykonano z wysokogatunkowej stali, a dzięki zastosowaniu pierścieni ślizgowych zrobionych z materiałów o niskich oporach, metalowy tłok porusza się bardzo cicho i lekko.

Celowanie ułatwia baka policzkowa, wysunięta nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, posiadająca możliwość regulacji położenia w płaszczyźnie pionowej, znakomicie amortyzuje strzały.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood

Karabinek Walther Terrus

Gwintowana lufa i dolny naciąg

LGU Master Pro Wood 4,5 mm Diabolo to broń, która może oddawać bardzo dokładne strzały. Jest to spowodowane zastosowaniem gwintowanej lufy. Dzięki niej śrucina typu Diabolo, wpada w ruch wirowy, co zwiększa stabilność toru lotu.

Jednostrzałowa wiatrówka bazuje na klasycznym sposobie napędu i ładowania. Sprężyna, jest naciągana poprzez odchylenie dźwigni przeładowania znajdującej się pod lufą. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prędkość początkową wynoszącą nawet 240 m/s.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood

wiatrowka

Super Silent i Vibration Reduction System 

Firma Walther opracowała wiele nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie strzelectwa. Model LGU Master Pro Wood 4,5 mm Diabolo wyposażono w Super Silent Technology i Vibration Reduction System.

System redukcji wibracji, zwiększa komfort użytkowania poprzez długą prowadnicę sprężyny i optymalizację momentu wyhamowania tłoka. Dzięki temu, opcjonalne przyrządy celownicze są chronione przed nadmiernymi wstrząsami i uszkodzeniem.

Super Silent Technology skutecznie wycisza każdy strzał, poprzez redukcję dźwięku rozprężających się gazów. Na płynne działanie i minimalizację hałasu, wpływa również zastosowanie uszczelek z nowoczesnych materiałów.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood

ikona

Spust dostosowany do użytkownika

Walther LGU Master Pro Wood 4,5 mm Diabolo zaskakuje swoją uniwersalnością. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb. Istnieje również możliwość regulacji siły nacisku.

Duża celność i możliwość strzelania na dalekie dystanse spowodowała, że producent wyposażył ten model w standardową szynę montażową, umożliwiającą umocowanie opcjonalnego celownika optycznego.

Karabinek Walther Classus WS Wood
ikona

Automatyczny bezpiecznik w karabinku Walther LGU Master Pro Wood

Podczas obsługi broni, bardzo istotne jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Walther LGU Master Pro Wood 4,5 mm Diabolo wyposażono w automatyczny bezpiecznik spustu, który skutecznie zabezpiecza karabinek przy każdym procesie naciągania.

Bezpieczeństwo

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 1064
Długość lufy [mm] 300
EAN 4000844633057
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 604.50.31
Marka Walther
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Pojemność magazynka [szt.] 1
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Prędkość początkowa [m/s] 240
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 4300
Łoże Drewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther LGU Master Pro Wood kal. 4,5 mm
Polecane produkty: