Wiatrówka Karabinek Walther LGU Master Pro Wood 5,5 mm

604.51.32
001001217

Marka Walther od wielu lat produkuje doskonałą broń strzelecką oraz pneumatyczną. Jednym z ich czołowych produktów jest karabinek Walther LGU Master Pro Wood w kalibrze 5,5. To profesjonalna wiatrówka wykonana z drewna i stali hartowanej, sprawdzi się zarówno wśród użytkowników początkujących, jak i zaawansowanych.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1064
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
  • Kaliber [mm]: 5.50
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001217
wiatrowka

Wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood 5,5 mm

Czy strzelectwo to Twoja Pasja? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności i trenować przy użyciu najlepszej dostępnej broni? Wypróbuj nowoczesną wiatrówkę LGU Master Pro Wood w kalibrze 5,5 mm Diabolo od firmy Walther. Doświadczenie niemieckiego producenta, zaowocowało stworzeniem eleganckiego modelu wykonanego z połączenia drewna oraz stali. Karabinek posiada stałą, gwintową lufę, a dzięki systemowi dolnego naciągu uzyskano wysoką celność oraz precyzję. 

Dodatkowo na celność strzałów wpływa innowacyjna technologia Vibration Reduction System a  kaliber 5,5 mm, zapewnia większą moc obalającą.

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Walther LGU Master Pro Wood 5,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Elegancki design wiatrówki

Drewno to materiał stosowany do budowy elementów broni od początków jej istnienia. Jest ono lekkie i wygodne co zaważyło o jego powszechnym zastosowaniu. W wiatrówce LGU Master Pro Wood 5,5 Diabolo użyto drewna do wykonania łoża i kolby. Pewny uchwyt zapewnia rękojeść ze żłobieniami zapobiegającymi ślizganiu się wiatrówki w dłoni. Wszystkie ruchome elementy wiatrówki wykonano z narzędziowej stali kutej, a dzięki zastosowaniu pierścieni ślizgowych zrobionych z materiałów o niskich oporach, metalowy tłok porusza się bardzo cicho i lekko. 

Celowanie ułatwia baka policzkowa, wysunięta nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły korzystać z wiatrówki. Gumowa stopka na końcu kolby, wyposażona w możliwość regulacji w płaszczyźnie pionowej, znakomicie amortyzuje strzały.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood

wiatrowka

System redukcji wibracji oraz wyciszenie dźwięku strzału

Model LGU Master Pro Wood 5,5 mm Diabolo wyposażono w Super Silent Technology i Vibration Reduction System. Pierwszy odnosi się do systemu redukcji wibracji i zwiększa komfort użytkowania poprzez długą prowadnicę sprężyny i optymalizację momentu wyhamowania tłoka. Zapobiega to wytwarzaniu się drgań broni i pozwala na precyzyjniejsze strzały.

Super Silent Technology skutecznie wycisza każdy strzał, poprzez redukcję dźwięku rozprężających się gazów. Na płynne działanie i minimalizację hałasu, wpływa również zastosowanie uszczelek z nowoczesnych materiałów.

Mężczyzna celujący z wiatrówki do celu

Karabinek Walther Terrus

Gwintowana lufa i dolny naciąg 

LGU Master Pro Wood 5,5 mm Diabolo to broń, która może oddawać bardzo dokładne strzały. Jest to spowodowane zastosowaniem gwintowanej lufy. Dzięki niej śrucina typu Diabolo, wpada w ruch wirowy co zwiększa stabilność toru lotu. Jest to istotne zwłaszcza przy większym kalibrze broni. Jednostrzałowa wiatrówka bazuje na klasycznym sposobie napędu i ładowania. Sprężyna, jest naciągana poprzez odchylenie dźwigni przeładowania znajdującej się pod lufą. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prędkość początkową wynoszącą nawet do 175 m/s.

Karabinek-wiatrówka Walther LGU Master Pro Wood

ikona

Regulowany spust oraz bezpiecznik w wiatrówce Walther LGU Master Pro Wood 5,5 mm Diabolo

Walther LGU Master Pro Wood 5,5 mm Diabolo zaskakuje swoją uniwersalnością. Droga języka spustu do momentu jego zwolnienia jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu strzelec może dopasować regulację siły nacisku. Duża celność i możliwość strzelania na dalekie dystanse spowodowała, że producent wyposażył ten model w standardową szynę montażową, umożliwiającą umocowanie opcjonalnego celownika optycznego. Podczas obsługi broni, bardzo istotne jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Walthe LGU Master Pro Wood 5,5 mm Diabolo wyposażono w automatyczny bezpiecznik spustowy, który blokuje automatycznie wiatrówkę w momencie przeładowania.

Karabinek Walther Classus WS Wood

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]1064
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]5.50
Kod producenta604.51.32
MarkaWalther
Materiał korpusuMetalowo - drewniany
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]4300
ŁożeDrewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther LGU Master Pro Wood 5,5 mm