Wiatrówka Walther Century Varmint 4,5 mm

607.00.30
001001219

Przedstawiamy nowoczesną wiatrówkę o polimerowym łożu i kolbie oraz wykonaną przez renomowaną markę Walther. Prosta łamana konstrukcja oraz gwintowana lufa zagwarantują łatwą i celną sesję strzelecką. Wiatrówka jest polecana szczególnie początkującym, ale również sprawdzi się wśród bardziej zaawansowanych strzelców.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 3600.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1100.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 1 299,00 zł
Wiatrówka

Karabinek Walther Century Varmint 4,5 mm - wiatrówka sprężynowa

Karabinek Walther Century Varmint 4,5 mm Diabolo to klasyczna konstrukcja o napędzie sprężynowym wykonana z zastosowaniem odpornego polimeru oraz metalu. Została wyprodukowana w całości przez niemiecką markę Walther, która od wieli lat zajmuje się zarówno bronią bojową jak i pneumatyczną. Doświadczenie marki przełożyło się na jakość karabinka Century Varmint. Cechuje się on niewielką wagą oraz dużą ergonomią, która jest wynikiem zastosowania typowego chwytu pistoletowego jak ma to miejsce w broni bojowej oraz specjalnych nacięć i przetłoczeń o anatomicznym kształcie. Karabinek jest typem wiatrówki łamanej, co oznacza, że po każdym strzale, w celu przeładowania wiatrówki należy ,,złamać" lufę i wprowadzić śrucinę do komory. 

Sprawdź, jak Wiatrówka Walther Century Varmint 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Wiatrówkę Walther Century Varmint 4,5 mm

Chciałbyś lepiej poznać Wiatrówkę Walther Century Varmint 4,5 mm? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Kolba wyposażona w bakę policzkową 

Karabinek Walther Century Varmint 4,5 mm Diabolo został wyposażony w wygodną obustronną bakę policzkową, dostosowaną pod każdego strzelca. Na końcu kolby znajduje się gumowa stopka amortyzująca strzały o ażurowej konstrukcji. Jest ona połączona z chwytem w dwóch miejscach co zapobiega wytwarzaniu się wibracji podczas strzału. Chwyt pistoletowy ma bardzo dobrze wyprofilowany kształt, co znacząco przekłada się na wygodę podczas wielogodzinnych sesji strzeleckich. Warto zaznaczyć, że wiatrówka może być używana zarówno przez osoby lewo, jak i praworęczne. 

Karabinek Walther Century Varmint 4,5 mm - wiatrówka sprężynowa

Gwintowana lufa z kompensatorem oraz zabezpieczenia w karabinku Walther Century Varmint 4,5 mm Diabolo

Wiatrówka Walther Century Varmint została fabrycznie wyposażona w doskonałą lufę kuto na zimno z zainstalowanym na niej niewielkim kompensatorem. Ma on za zadaniem spełniać dwie funkcje: chronić koronę lufy przed niechcianymi uszkodzeniami oraz redukować wibracje powstające przy wydostaniu się z lufy sprężonego powietrza, które mogłyby wpłynąć na tor lotu śruciny. Przewód lufy jest gwintowany co nadaje stabilizacji śrucinie podczas lotu zwłaszcza na średnich i dużych dystansach. 

Wiatrówka jest też wyposażona w manualny bezpiecznik skrzydełkowy w postaci niewielkiego przełącznika w tylnej części komory tłoka. Jest on bardzo łatwo osiągalny przez kciuk strzelca i zabezpiecza wiatrówkę przed przypadkowym wystrzałem. 

Karabinek Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm - wiatrówka PCP

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 3600.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 1100.00
Długość lufy [mm] 400.00
EAN 4000844629265
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 607.00.30
Materiał korpusu Polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Prędkość początkowa [m/s] 240.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther Century Varmint 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.