Wiatrówka Walther Century Varmint 5,5 mm

607.01.30
001001221

Prezentujemy doskonały karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm. Jest ona klasyczną łamaną wiatrówką jednostrzałową, wyposażoną w gwintowaną lufę o kalibrze 5,5 mm. Mechanizm spustowy wraz z bezpiecznikiem zapobiegną niekontrolowanym wystrzałom. Smukły uchwyt sprawia, że trzyma się ją pewnie i mocno.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1100
  • Długość lufy [mm]: 400
  • EAN: 4000844629463
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001221
Wiatrówka

Wiatrówka karabinek Walther Century Varmint 5,5 mm

Przedstawiamy Ci klasyczny karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm. Jest on klasyczną łamaną wiatrówką jednostrzałową, którą dodatkowo wyposażono w gwintowaną lufę kalibru 5,5 mm, strzelającą śrutem ołowianym typu Diabolo. Mechanizm spustowy, pozwoli Ci na regulację nacisku według twoich indywidualnych potrzeb.

Dzięki kolbie wykonanej z polimeru, którą zakończono gumową stopką, będziesz mógł wygodnie strzelać w różnych pozycjach. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwa bezpiecznik spustu, który zabezpieczy broń, automatycznie przy każdym procesie naciągania. Smukły uchwyt pistoletowy sprawia, że wiatrówkę trzyma się mocno i pewnie. Doskonale sprawdzi się do treningów strzeleckich.

Sprawdź, jak Wiatrówka Walther Century Varmint 5,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Konstrukcja, która zapewni Ci wygodę w czasie treningu

Wiatrówkę Walther Century wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki polimerowej kolbie, na której końcu zamontowano gumową stopkę, bez trudu przyjmiesz odpowiednią pozycję strzelecką. Wyprofilowana baka policzkowa, zapewni Ci komfortowe korzystanie z opcjonalnych optycznych przyrządów celowniczych.

Smukły chwyt o nowoczesnym kształcie, umożliwi Ci mocne i pewne uchwycenie karabinka. Zagwarantuje Ci to niezbędną precyzję przy oddawaniu kolejnych strzałów. Zastosowane łoże typu Thumbhole, jest symetryczne. Oznacza to, że strzelcy lewo, jak i praworęczni bez najmniejszego problemu, mogą korzystać z tej wiatrówki.

Mężczyzna polujący na zwierzynę mierzy z karabinku Walther Century Vermit

Gwintowana lufa – dla jeszcze większej precyzji.

Lufa modelu Century Varmit 5,5 mm, charakteryzuje się dokładnością i precyzją wykonania. Dzięki gwintowaniu lufy, pocisk zostaje wprowadzony w ruch rotacyjny, co znacząco poprawia jego właściwości balistyczne, takiej jak celność czy też penetracja powierzchni. Takie rozwiązanie na pewno doceni każdy amator strzelectwa. Na lufie możesz zainstalować również opcjonalny tłumik - aby to zrobić, wystarczy zdjąć nakrętkę lufy.

Karabinek Walther Century Vermit 5,5 mm gwintowana lufa

Bezpieczeństwo

Bezpiecznik i regulacja spustu – dla jeszcze większego bezpieczeństwa

Century Varmit 5,5 mm wyposażony został w bezpiecznik, który ochroni Cię przed niekontrolowanymi wystrzałami z Twojej wiatrówki. Przycisk zabezpieczający, umieszczony został w tylnej części cylindra. Blokuje się on automatycznie gdy tylko rozpocznie się proces napinania sprężyny.

Regulowany spust, pozwoli Ci dopasować siłę nacisku do twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wyregulować go w taki sposób, abyś mógł użyć większej siły, by uruchomić proces wystrzelenia pocisku, bądź też ustawić go tak by był jeszcze bardziej czuły.

Mężczyźni na polu przyglądający się zwierzynie i obmyślający plan

kompatkowy rozmiar

Szyna akcesoryjna w karabinku Walther Century Varmit 5,5 mm.

Karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm, nie otrzymał klasycznych przyrządów celowniczych. Wyposażony został za to w szynę montażową w standardzie 11 mm. Dzięki niej będziesz mógł założyć dowolny opcjonalny celownik optyczny. Dzięki niemu Twoja precyzja w czasie oddawaniu strzałów wzrośnie jeszcze bardziej.

Karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm na śrut diabolo

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jaki tak naprawdę zasięg mają wiatrówki. Dowiedz się więcej i poznaj trajektorię lotu śrutu na dłuższym dystansie, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]1100
Długość lufy [mm]400
EAN4000844629463
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]5.50
Kod producenta607.01.30
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]3600
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther Century Varmint 5,5 mm