Wiatrówka Walther Century Varmint 5,5 mm

607.01.30
001001221

Prezentujemy doskonały karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm. Jest ona klasyczną łamaną wiatrówką jednostrzałową, wyposażoną w gwintowaną lufę o kalibrze 5,5 mm. Mechanizm spustowy wraz z bezpiecznikiem zapobiegną niekontrolowanym wystrzałom. Smukły uchwyt sprawia, że trzyma się ją pewnie i mocno.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 5.50
  • Waga [g]: 3600.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1100.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 1 299,00 zł
Wiatrówka

Wiatrówka karabinek Walther Century Varmint 5,5 mm

Przedstawiamy Ci klasyczny karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm. Jest on klasyczną łamaną wiatrówką jednostrzałową, którą dodatkowo wyposażono w gwintowaną lufę kalibru 5,5 mm, strzelającą śrutem ołowianym typu Diabolo. Mechanizm spustowy, pozwoli Ci na regulację nacisku według twoich indywidualnych potrzeb.

Dzięki kolbie wykonanej z polimeru, którą zakończono gumową stopką, będziesz mógł wygodnie strzelać w różnych pozycjach. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwa bezpiecznik spustu, który zabezpieczy broń, automatycznie przy każdym procesie naciągania. Smukły uchwyt pistoletowy sprawia, że wiatrówkę trzyma się mocno i pewnie. Doskonale sprawdzi się do treningów strzeleckich.

Sprawdź, jak Wiatrówka Walther Century Varmint 5,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Konstrukcja, która zapewni Ci wygodę w czasie treningu

Wiatrówkę Walther Century wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki polimerowej kolbie, na której końcu zamontowano gumową stopkę, bez trudu przyjmiesz odpowiednią pozycję strzelecką. Wyprofilowana baka policzkowa, zapewni Ci komfortowe korzystanie z opcjonalnych optycznych przyrządów celowniczych.

Smukły chwyt o nowoczesnym kształcie, umożliwi Ci mocne i pewne uchwycenie karabinka. Zagwarantuje Ci to niezbędną precyzję przy oddawaniu kolejnych strzałów. Zastosowane łoże typu Thumbhole, jest symetryczne. Oznacza to, że strzelcy lewo, jak i praworęczni bez najmniejszego problemu, mogą korzystać z tej wiatrówki.

Mężczyzna polujący na zwierzynę mierzy z karabinku Walther Century Vermit

Gwintowana lufa – dla jeszcze większej precyzji.

Lufa modelu Century Varmit 5,5 mm, charakteryzuje się dokładnością i precyzją wykonania. Dzięki gwintowaniu lufy, pocisk zostaje wprowadzony w ruch rotacyjny, co znacząco poprawia jego właściwości balistyczne, takiej jak celność czy też penetracja powierzchni. Takie rozwiązanie na pewno doceni każdy amator strzelectwa. Na lufie możesz zainstalować również opcjonalny tłumik - aby to zrobić, wystarczy zdjąć nakrętkę lufy.

Karabinek Walther Century Vermit 5,5 mm gwintowana lufa

Bezpieczeństwo

Bezpiecznik i regulacja spustu – dla jeszcze większego bezpieczeństwa

Century Varmit 5,5 mm wyposażony został w bezpiecznik, który ochroni Cię przed niekontrolowanymi wystrzałami z Twojej wiatrówki. Przycisk zabezpieczający, umieszczony został w tylnej części cylindra. Blokuje się on automatycznie gdy tylko rozpocznie się proces napinania sprężyny.

Regulowany spust, pozwoli Ci dopasować siłę nacisku do twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wyregulować go w taki sposób, abyś mógł użyć większej siły, by uruchomić proces wystrzelenia pocisku, bądź też ustawić go tak by był jeszcze bardziej czuły.

Mężczyźni na polu przyglądający się zwierzynie i obmyślający plan

kompatkowy rozmiar

Szyna akcesoryjna w karabinku Walther Century Varmit 5,5 mm.

Karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm, nie otrzymał klasycznych przyrządów celowniczych. Wyposażony został za to w szynę montażową w standardzie 11 mm. Dzięki niej będziesz mógł założyć dowolny opcjonalny celownik optyczny. Dzięki niemu Twoja precyzja w czasie oddawaniu strzałów wzrośnie jeszcze bardziej.

Karabinek Walther Century Varmit 5,5 mm na śrut diabolo

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 5.50
Waga [g] 3600.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 1100.00
Długość lufy [mm] 400.00
EAN 4000844629463
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 607.01.30
Materiał korpusu Polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther Century Varmint 5,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.