Wiatrówka Karabinek Walther Classus WS Wood 5,5 mm

608.51.30
001001226

Wiatrówka Cassus to doskonała konstrukcja łamana, łącząca w sobie cechy broni pneumatycznej o wysokiej klasie celności oraz eleganckiego wykonania z drewnianą obsadą. Ze względu na prostote użytkowania, małą wagę oraz dużą ergonomię, jest ona polecana szczególnie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych użytkowników.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 5.50
  • Waga [g]: 3120.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1070.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 999,00 zł Regular Price 1 499,00 zł
wiatrowka

Walther Classus WS Wood 

Jeśli szukasz klasycznej wiatrówki, która pozwoli Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem, sprawdź Walther Classus WS Wood kal. 5,5 mm Diabolo. Jest to jednostrzałowy karabinek, wyposażony w łamaną lufę i regulowane przyrządy celownicze. Łoże wykonano z drewna wysokiej jakości, a lufę wyposażono w gwint umożliwiający dokręcenie opcjonalnego tłumika, przedłużającego lufę. 

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Walther Classus WS Wood 5,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

stoper

Poznaj wiatrówkę Karabinek Walther Classus WS Wood

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Karabinek Walther Classus WS Wood? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Walther Terrus

Elegancki design 

Wiatrówkę zbudowano z połączenia drewna i metalu. Drewniane łoże i kolba mają lekko matową powierzchnię. Chwyt został pokryty żłobieniami, które nadają broni elegancki wygląd i zapobiegają ślizganiu się dłoni. Wszystkie ruchome elementy wykonano z wysokogatunkowej stali, dlatego mamy pewność, że broń posłuży przez długi czas.

Celowanie ułatwia baka policzkowa, wysunięta nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo-ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby amortyzuje strzały.

Karabinek-wiatrówka Walther Classus WS Wood

Karabinek Walther Terrus

Gwintowana lufa 

Karabinek Walther Classus WS Wood charakteryzuje duża dokładność oddawanych strzałów. Odpowiada za to gwintowana lufa. Dzięki niej śrucina typu Diabolo wpada w ruch wirowy, co zwiększa stabilność toru lotu. Cechę tę doceni każdy amator strzelectwa 

Jednostrzałowa wiatrówka bazuje na klasycznym sposobie napędu i ładowania. Sprężyna jest naciągana poprzez odchylenie lufy w dół. Śrucinę umieszcza się w komorze na tylnym końcu lufy. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prędkość początkową wynoszącą nawet 175 m/s.

Karabinek-wiatrówka Walther Classus WS Wood

ikona

Regulowane przyrządy celownicze i spust 

Walther Classus WS Wood zaskakuje swoja uniwersalnością. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb.

Wiatrówka posiada wbudowane przyrządy celownicze. Szczerbinka została tak opracowana, aby strzelec mógł dopasować jej nastawy do własnych preferencji. Ponadto, broń wyposażono w szynę montażową, umożliwiającą umocowanie opcjonalnego celownika optycznego.  

Karabinek Walther Classus WS Wood
ikona

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas obsługi broni, najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Walther Classus WS Wood kal. 5,5 mm Diabolo wyposażono w automatyczny bezpiecznik spustu, który skutecznie zabezpiecza karabinek przy każdym procesie naciągania.

Bezpieczeństwo

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 5.50
Waga [g] 3120.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 1070.00
Długość lufy [mm] 400.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 608.51.30
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Drewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther Classus WS Wood 5,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.