Nóż z głownią stałą Survival Edge Orange

80PH
001001241

Seria noży survival Edge od marki Cold Steel to specjalny rodzaj narzędzi, przeznaczony głównie dla osób zajmujących się tematem bushcraftu czy survivalu. Głownię noża wykonano z wytrzymałej stal 4116 Krupp a wewnątrz polimerowej rękojeści znajdziemy cały zestaw najpotrzebniejszych do przetrwania elementów.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Cold Steel
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
 
 
noze

Nóż Cold Steel Survival Edge - Orange

W świecie miłośników noży i producentów broni białej firma Cold Steel nosi miano niekwestionowanego lidera branży. Trzydzieści osiem lat doświadczenia przekłada się na setki tysięcy konstrukcji, które poddawane są ekstremalnym testom w trakcie eksploatacji. Tym razem Amerykański producent noży postanowił zaskoczyć swoją pomysłowością w połączeniu z innowacyjnością tworząc nóż Steel Survival Edge. Postawiono tutaj na maksymalne wykorzystanie elementów noża oraz przestrzeni wewnątrz rękojeści. Klasyczna głownia noża w kształcie Drop-Point jest wykonana z odpornej stali Krupp 4116. Cechuje się ona znakomitymi właściwościami tnącymi i jest łatwa do ostrzenia. 

 

orange1

wytrzymałość

Dodatkowe wyposażenie

Oprócz solidnego wykonania samej głowni, zastosowano wytrzymałe materiały rękojeści jak tworzywo sztuczne uzupełnione przeciwpoślizgowa gumą. Dzięki szerokiemu jelcowi, ręka użytkownika nigdy nie będzie narażona na przypadkowe zsunięcie na ostrze a gumowe obejmy na chwycie zapewnią antypoślizgowe właściwości przy mokrych dłoniach. Na tym jednak nie kończy się szeroki wachlarz możliwości noża. Środek chwytu kryje prawdziwe survivalowe wnętrze. Mamy tam  niezbędnik EDC, zawierający wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia i elementy, bez których przeżycie w dziczy stałoby się wręcz niemożliwe.

Znajdziemy tutaj więc: agrafki, haczyki na ryby, ciężarki do wędki, żyłkę do łowienia, zwitek mosiężnego drutu, kompas, krzesiwo oraz zestaw do szycia. A wszystko to zamykane szczelni w środku dzięki solidnemu zamknięciu. do zestawu dołączono polimerową kaburę z klipsem do pasa.

orange2

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarno - pomarańczowy
Materiał rękojeści Polimer
Producent Cold Steel
Kod producenta 80PH
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 235.00
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 85.00
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Profil głowni Clip point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj stali Nierdzewna
Długość ostrza [mm] 127.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Survival Edge Orange