Nóż do rzucania Cold Steel Shanghai Shadow

80PSSK
001001243
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 80PSSK
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Produkt dostępny
001001243
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Shanghai Shadow

Nóż z głownią stałą Shanghai Shadow został zaprojektowany w Amerykańskiej firmie Cold Steel słynącej z produkcji jednych z najlepszych noży na świecie. Opisywane model jest specjalnie ukształtowanym nożykiem do rzucania. Oznacza to, że posiada doskonałe wyważenie i niewielkie wymiary. Głownia noża w kształcie sztyletu została zaostrzona z dwóch brzegów a do jej produkcji zastosowano elastyczną stal 1055. Jej właściwości zapobiegają przypadkowym uszkodzeniom w trakcie ćwiczeń z nożem.  

szanghaj1

wytrzymałość

Azjatycki rodowód

Nóż Shanghai Shadow został wykonany z jednego kawałka stali, przy czym na rękojeści zastosowano dla wygody wąskie polimerowe okładziny zapobiegające ślizganiu się noża w dłoni. Dodatkowo w miejscu przejścia chwytu w ostrze zastosowano jelec, który dodatkowo zabezpiecza dłoń użytkownika przed zsunięciem się na ostrze. Warto tutaj zwrócić również uwagę na metalowy okręg na końcu chwytu. Dzięki niemu możemy do naszego nożyka zainstalować linkę, paracord bądź też smycz. Cechy te czynią nasze narzędzie niezwykle wygodnym w użytkowaniu.

szanghaj3

wydajność

Wysoka jakość wykonania

Firma Cold Steel tworząc swoje produkty, dokłada wszelkich starań aby cechowała je najwyższa możliwa jakość. Wszystko - począwszy od momentu zaprojektowania następnie produkcję, aż po wysyłkę do sklepów musi odbywać się z uwzględnieniem rygorystycznych przepisów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze narzędzia pracy nie zawiodą nas w najmniej oczekiwanym momencie. Do omawianego modelu dodano polimerowa pochwę, w celu zabezpieczenia noża przed przypadkowym zagubieniem lub zwyczajnie aby zwiększyć bezpieczeństwo jego przenoszenia. 

sznghaj3

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta80PSSK
Profil głowniRecurve
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż do rzucania Cold Steel Shanghai Shadow