Nóż do rzucania Cold Steel Pro Flight Sport

80STK14Z
001001247
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 80STK14Z
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,00 zł
Produkt dostępny
001001247
noze

Rzutka Cold Steel Pro Flight Sport

Rzucanie do celu staje się coraz popularniejszą dyscypliną sportową, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, gdzie są rozgrywane cykliczne zawody. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zawodników i osób, które chcą rozpocząć swą przygodne z tym sportem, firma Cold Steel stworzyła serię Flight Sport. Model Pro Flight Sport jest nożem do rzucania o klasycznym kształcie, wykonanym w całości z metalu. Brak okładzin sprawia, że jet on idealnie wyważony i nic nie utrudnia celowania.

 

Nóż Cold Steel Pro Flight Sport

lekkość

Doskonały balans

Każdy dobry nóż do rzucania powinien być wyprodukowany z dbałością o szczegóły. Brak okładzin i odpowiednie wyważenie modelu Pro Flight Sport sprawiają, że nóż ma przewidywalny tor lotu i niezwykle wysoką celność.

Ostry czubek i krawędzie zapewniają doskonała przebijalność. Czarna powłoka chroni nóż przed korozją i gwarantuje pewny chwyt. Niewielkie wymiary i waga, ułatwia początkującym użytkownikom naukę rzucania do celu. Otwór na końcu umożliwia zaczepienie linki zabezpieczającej.

Nóż w desce Cold Steel Pro Flight Sport

wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Wysokowęglowa stal 1055 High Carbon jest dopełniłem znakomicie zaprojektowanego noża. Dzięki temu jest on solidny i wytrzymały, a niecelny rzut zakończony upadkiem noża, nie stanowi dla niego problemu. Głownia pokryta w całości powłoką ochroną, radzi sobie on z trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz opiera się działaniu korozji. Otwór na końcu pozwala na zaczepienie do rzutki linki zabezpieczającej.

Drewniane tarcze do rzutek oświetlone pochodniami

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta80STK14Z
Profil głowniRecurve
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż do rzucania Cold Steel Pro Flight Sport