Nóż do rzucania Cold Steel Perfect Balance Thrower

80TPB
001001252

Firma Cold Steel tworząc swój model Perfect Balance Thrower połączyła cechy klasycznego noża oraz rzutki. Dzięki takiemu zabiegowo udało się stworzyć uniwersalny nóż terenowy. Głownię wykonan ze stali narzędziowej 1055 a rękojeść to odporny na ścieranie polimer. Nóż sprawdzi się zwłaszcza w plenerze gdzie potrzeba dużego i ostrego narzędzia.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 1055
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Stal
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Produkt dostępny
001001252
noze

Rzutka Cold Steel Perfect Balance Thrower

Oto nóż z głownią stałą, Perfect Balance Thrower zaprojektowany i wykonany przez amerykańską firmę Cold Steel. Model ten to bardzo solidna rzutka z wyraźnie zaznaczonym punktem wyważenia. Głownia noża posiada popularny kształt clip point i wyposażona jest w długi wąski czubek ułatwiający wbijanie. Bez względu na to, jak długo trenujesz, Cold Steel Perfect Balance Thrower jest doskonałym narzędziem, które pomoże Ci rozwijać Twoją celność. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Praktyczna budowa

Warto przyjrzeć się solidnej głowni Cold Steel Perfect Balance Thrower. Producent użył tutaj stali węglowej 1055, w ten sposób marginalizując ryzyko wykruszenia czy pęknięcia, na które nóż może być narażony w trakcie ćwiczeń lub pracy. Istotny jest też fakt, że ostrze poprowadzono szerokim szlifem wklęsłym, co pozwala używać rzutki również jako zwykłego noża. Profil uzupełnia fałszywe ostrze w górnej części głowni, co bardzo poprawia jej zdolność do wbijania lub przebijania materiałów. 

full tang odporność

łatwa obsługa

Wygodny uchwyt

Perfect Balance Thrower posiada bardzo prostą konstrukcję typu full tang. Oznacza to, że rękojeść i ostrze wykonano z jednego kawałka metalu, dzięki czemu całość jest bardzo wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Okładziny uchwytu powstały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co pozwala korzystać z noża w komfortowy sposób.

Firma Cold Steel tworząc swoje produkty, dokłada wszelkich starań, aby cechowała je najwyższa możliwa jakość. Daje Ci to pewność, że Sure Balance Thrower nie zawiedzie Cię w najmniej oczekiwanym momencie.

wygoda i funkcjonalność

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1055
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Stal
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 440.00
Długość [mm] 340.00
Długość ostrza [mm] 230.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 80TPB
Producent Cold Steel
Profil głowni Clip point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż do rzucania Cold Steel Perfect Balance Thrower
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.