Siekiera Cold Steel Gang Hatchet

90AXG
001001258

Siekiera Gang Hatchet to solidne narzędzie wykonane z drewna orzesznika oraz stali narzędziowej 1055. Siekiera doskonale sprawdzi się w ogrodzie, przy drobnych pracach w gospodarstwie czy nawet jako element wyposażenia rekonstrukcji. Jej elegancka linia i japońskie zdobienia świadczą o prestiżu modelu.

  • Producent: Cold Steel
  • Kod producenta: 90AXG
  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj stali: 1055
  • Pochwa: Polimerowa
  • Materiał rękojeści: Drewno
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 125,00 zł Regular Price 199,00 zł
DostępnyDostępny
001001258
siekiera

Siekiera Cold Steel Gang Hatchet

Prezentujemy prosta i niezawodną siekierę Gang Hatchet. Firma Cold Steel postawiła tutaj na klasyczny wygląd oraz materiały, które niejednokrotnie sprawdziły się w przeróżnych warunkach - od gospodarstwa domowego aż po wyprawy w głąb dziczy. Drewniana rękojeść w wysokogatunkowego drzewa jest wystarczająco długa co pozwala efektywnie przenieść energię kinetyczną uderzenia. W celu podkreślenia elegancji siekiery, na końcu jej trzonka wygrawerowano znaki Kenji oznaczające w prostym tłumaczeniu ,,Gang Siekiery".

axe1

łatwa obsługa

Wytrzymałość i prostota konstrukcji 

Cold Steel Gang Hatchet to nie tylko drewniana rękojeść, ale przede wszystkim ostrze. to zaś zostało wykonane z bardzo odpornego na uszkodzenia metalu, jakim jest stalu typu 1055. Dodatkowo zastosowano tutaj tzw. hartowanie selektywne, co dodatkowo utwardziło ostrze przy jednoczesnym zachowaniu sprężystości.

Głownie zdobi grawer w postaci dwóch przecinających się siekier. Razem ze znakami Kenji na trzonku, dodają one wizualnie prestiżu siekierze. Do siekiery firma Cold Steel dołącza gumową osłonkę na ostrze, dzięki czemu nie musimy się martwić o swoje bezpieczeństwo w trakcie jej transportowania.

axe2

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentCold Steel
Kod producenta90AXG
MarkaCold Steel
Rodzaj stali1055
PochwaPolimerowa
Materiał rękojeściDrewno
KolorCzarny
Kolor ostrzaCzarny
Długość [mm]514
Waga [g]1004
EAN705442009351
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie