Tomahawk Norse Hawk

90N
001001260
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 90N
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001260
siekiera

Toporek Cold Steel Norse Hawk

Jeśli od zawsze marzył Ci się solidny toporek z prawdziwego zdarzenia a do tego po atrakcyjnej cenie, firma Cold Steel stworzyła swój produkt specjalnie dla Ciebie. Norse Hawk, bo to o nim mowa to klasyczny topór z odporną drewnianą rękojeścią oraz metalową ciężką głownią. Jest to narzędzie wielozadaniowe - może służyć zarówno jako siekiera, przecinak, broń do miotania czy zwyczajnie jako elegancka ozdoba na ścianie dla kolekcjonera broni białej. 

noorse1

wytrzymałość

Klasyczne wykonanie

Toporek Norse Hawk został wykonany z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów. Styl wraz z chwytem to wysokogatunkowe drewno pochodzące z amerykańskiego orzesznika. Zapewnia to długowieczność narzędzia nawet w sytuacji gdy będzie ono intensywnie używane. Głownię wykonano z wysokowęglowej stali 1055 odpornej na uszkodzenia i wykruszenia. 

Zarówno głownia jak i styl zostały tak ciasno spasowane, tak aby nie było możliwości ich przypadkowego rozdzielenia się. Dodatkowym elementem mocującym jest śruba spajająca ze sobą te dwa elementy. 

noorse2

łatwa obsługa

Wiele zastosowań

Toporka Norse Hawk możemy używać na wiele sposób i w każdym z nich spełni on swoje zadanie. To niezawodne i proste w obsłudze narzędzie, które niejednokrotnie pokazało swoje możliwości, zdobywając zaufanie wielu klientów. Toporki firmy Cold Steel cenią sobie zwłaszcza osoby parające się rekonstrukcjami bitew. Z uwagi na tradycyjne wykonanie idealnie wpasowują się w dawne realia. Na uwagę zasługuje też świetne wyważenie narzędzia, co pozwala na precyzyjne rzucanie nim do celu.

noorse3

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta90N
PochwaNylonowa
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tomahawk Norse Hawk