Toporek Cold Steel Trench Hawk Flat Dark Earth

90PTHF
001001263
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 90PTHF
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 179,00 zł Regular Price 209,00 zł
DostępnyDostępny
001001263
siekiera

Toporek Cold Steel Trench Hawk, Flat Dark Earth

Producent rewelacyjnej broni białej, firma Cold Steel wykorzystała swoje doświadczenie i stworzyła serię siekier oraz toporków, zarówno do użytku codziennego jak i samoobrony. Poznaj więc Trench Hawk. Jest to idealny przykład tego jak klasyka łączy się z nowoczesnością. Kierowany głównie do wymagających fanów bushcraftu i survivalu, sprawdzi się też wśród osób szukających narzędzia do pracy w ogrodzie czy sadzie. Z pewnością wykorzystasz jego atuty w codziennej pracy i podczas wypraw w teren.

trench hawk toporek siekiera

wytrzymałość

Stal węglowa i wytrzymała konstrukcja

Zgrabna dobrze naostrzona głowica Trench Hawk jest tym, co od razu rzuca się w oczy. Została wykonana z bardzo wytrzymałej, kutej stali węglowej 1055. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jak pęknięcia i wykruszenia. Dodatkowo, ochronna warstwa farby utrudnia dostęp wody, zabezpieczając głowicę przed korozją.

Po jej przeciwnej stronie umieszczono ostry szpikulec, doskonały do przebijania lub rozbijania twardych materiałów. Trzonek toporka został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne i uderzania. Jego prosta konstrukcja i mocowanie pozwalają na łatwą wymianę uchwytu w przypadku zużycia czy uszkodzenia. Całość uzupełnia świetna kabura z Secure-Ex dająca wygodną opcję transportu.

bushcraft survival tomahawk

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta90PTHF
PochwaNylonowa
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Cold Steel Trench Hawk Flat Dark Earth