Toporek Cold Steel Trench Hawk Flat Dark Earth

90PTHF
001001263
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 90PTHF
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
279,00 zł
DostępnyDostępny
001001263
siekiera

Toporek Cold Steel Trench Hawk, Flat Dark Earth

Producent rewelacyjnej broni białej, firma Cold Steel wykorzystała swoje doświadczenie i stworzyła serię siekier oraz toporków, zarówno do użytku codziennego jak i samoobrony. Poznaj więc Trench Hawk. Jest to idealny przykład tego jak klasyka łączy się z nowoczesnością. Kierowany głównie do wymagających fanów bushcraftu i survivalu, sprawdzi się też wśród osób szukających narzędzia do pracy w ogrodzie czy sadzie. Z pewnością wykorzystasz jego atuty w codziennej pracy i podczas wypraw w teren.

trench hawk toporek siekiera

wytrzymałość

Stal węglowa i wytrzymała konstrukcja

Zgrabna dobrze naostrzona głowica Trench Hawk jest tym, co od razu rzuca się w oczy. Została wykonana z bardzo wytrzymałej, kutej stali węglowej 1055. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jak pęknięcia i wykruszenia. Dodatkowo, ochronna warstwa farby utrudnia dostęp wody, zabezpieczając głowicę przed korozją.

Po jej przeciwnej stronie umieszczono ostry szpikulec, doskonały do przebijania lub rozbijania twardych materiałów. Trzonek toporka został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne i uderzania. Jego prosta konstrukcja i mocowanie pozwalają na łatwą wymianę uchwytu w przypadku zużycia czy uszkodzenia. Całość uzupełnia świetna kabura z Secure-Ex dająca wygodną opcję transportu.

bushcraft survival tomahawk

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta90PTHF
PochwaNylonowa
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Cold Steel Trench Hawk Flat Dark Earth