Toporek Cold Steel Trench Trench Hawk OD Green

90PTHG
001001264
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 90PTHG
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
209,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001264
siekiera

Toporek Cold Steel Trench Hawk, OD Green

Producent rewelacyjnej broni białej, firma Cold Steel wykorzystała swoje doświadczenie i stworzyła serię siekier oraz toporków, zarówno do użytku codziennego jak i samoobrony. Poznaj więc Trench Hawk. Jest to idealny przykład tego jak klasyka łączy się z nowoczesnością. Kierowany głównie do wymagających fanów bushcraftu i survivalu. Cold Steel Trench Hawk w kolorze stonowanej zieleni to wielofunkcyjna broń, o bardzo dobrych parametrach użytkowych i szerokim spektrum zastosowań. Z pewnością wykorzystasz jego atuty w codziennej pracy i podczas wypraw w teren.

trench hawk toporek siekiera

wytrzymałość

Stal węglowa i wytrzymała konstrukcja

Zgrabna głowica o dobrze naostrzonej krawędzi tnącej jest tym, co w Trench Hawk od razu rzuca się w oczy. Została wykonana z bardzo wytrzymałej, kutej stali węglowej 1055. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jak pęknięcia i wykruszenia. Dodatkowo, ochronna warstwa lakieru zabezpiecza głowicę przed korozją.

Po przeciwnej stronie głowni umieszczono ostry szpikulec, doskonały do przebijania lub rozbijania twardych materiałów. Trzonek toporka został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne i uderzania. Jego prosta konstrukcja i mocowanie pozwalają na łatwą wymianę uchwytu w przypadku zużycia czy uszkodzenia. Całość uzupełnia świetna kabura z Secure-Ex dająca wygodną opcję transportu.

bushcraft survival tomahawk

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta90PTHG
PochwaNylonowa
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Cold Steel Trench Trench Hawk OD Green