Toporek Cold Steel War Hawk

90PTWH
001001265
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 90PTWH
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
DostępnyDostępny
001001265
siekiera

Toporek Cold Steel War Hawk

Przed Tobą doskonały przykład na to jak klasyka łączy się z nowoczesnością - oto toporek War Hawk. Kierowany jest do wszystkich wymagających fanów survivalu i bushcraftu, którzy zdają sobie sprawę, że narzędzie tej rangi może służyć do czegoś więcej niż rąbanie drewna. Dlatego właśnie Cold Steel War Hawk to wielofunkcyjna broń, o bardzo dobrych parametrach użytkowych i szerokim spektrum zastosowań. Z pewnością docenisz jego możliwości w trakcie codziennej pracy i wypraw w teren.

Toporek Cold Steel War Hawk

noze

Zaawansowana budowa

Po przeciwnej stronie ostrza znajduje się ostry szpikulec, doskonały do przebijania lub rozbijania twardych materiałów. Trzonek toporka to nowoczesna konstrukcja z polimerów, dzięki czemu jest bardzo odporny na uderzenia – co ma szczególne znaczenie podczas rzucania do celu. Całość uzupełnia świetna kabura z Secure-Ex dająca wygodną opcję transportu.

Dwie osoby w lesie

noze

Wytrzymała głowica

To co przykuwa uwagę w War Hawk, to jego potężna, doskonale naostrzona głowica z bardzo wytrzymałej, kutej stali węglowej 1055. Materiał ten, jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia i wykruszenia. Czarna powłoka chroni głowicę przed korozją, na którą może być narażona w trakcie pracy w trudnych warunkach.

Toporek Cold Steel War Hawk w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta90PTWH
PochwaNylonowa
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Cold Steel War Hawk