Toporek Cold Steel Trail Hawk

90TH
001001269

Tradycyjny toporek używany przez rdzenne plemiona Stanów zjednoczonych oraz wojska kolonialne USA. Dzięki połączeniu polimerowej rękojeści oraz stalowej głowni i charakterystycznym kształcie może być znakomitym akcesorium podczas rekonstrukcji historycznych jak i narzędziem do cięcia drewna.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 90TH
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001269
siekiera

Toporek Cold Steel Trail Hawk 90TH

Klasyczny i uniwersalny toporek wykonana przez firmę Cold Steel. Firma dopracowała każdy szczegół, dzięki czemu Trail Hawk zadowoli każdego fana Outdoor’u czy też Survivalu. Styl toporka został wykonany z odpornego drewna jakim jest amerykański orzesznik. Ten typ drewna charakteryzuje się dużą elastycznością i odpornością na złamania czy pęknięcia.

 trailh1

noze

Solidna stal węglowa

Toporek Trail Hawk to niezastąpione narzędzie w klasycznym wykonaniu, które nie zawiedzie Cię podczas rutynowej pracy. Ostrze wykonano z wysokowęglowej stali 1055, dzięki czemu jest łatwe do ostrzenia a przy tym nie pęka i nie tępi się tak łatwo. Dodatkowo pokryte zostało ono czarną farbą zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi jak deszcz czy zmiany temperatury.

trailh2

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta90TH
PochwaNylonowa
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Cold Steel Trail Hawk