Kubotan flamaster Cold Steel Pocket Shark

91SPB
001001271

Marker taktyczny Cold Steel to nowatorskie podejście do zwykłych rzeczy. Z zewnątrz wygląda on jak zwykły flamaster, jednak konstrukcja ukrywa doskonałe narzędzie do samoobrony. Marker został wykonany z odpornego na uderzenia plastiku o dużej grubości, a wkład wystarczy na wiele godzin używania.

  • Długość [mm]: 165
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 91SPB
  • Marka: Cold Steel
  • Producent: Cold Steel
  • Waga [g]: 54
Przewiń do pełnej specyfikacji
28,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001271
Kubotan

Kubotan flamaster Cold Steel Pocket Shark

Prezentujemy doskonały marker taktyczny marki Cold Steel - Pocket Shark. Jest to nowatorskie podejście do tematu klasycznych długopisów, gdzie zwykłe narzędzie do pisania może stać się również doskonałym narzędziem do samoobrony. Dzięki niemu będziesz mógł prowadzić swoje notatki jak to tej pory a w razie konieczności obronić się przed napastnikiem. 

Kubotan Cold Steel Pocket Shark

wytrzymałość

Nietypowy marker

Kubotan Pocket Shark od marki Cold Steel to flamaster umieszczony w solidnej obudowie z grubego polimeru oraz niewielkim klipsem do zapinania na kieszeni czy pasku. Konstrukcja jest odporna na uderzenia, otarcia, zagięcia oraz gwałtowne różnice temperatury. Standardowy wkład o kolorze czarnym pozwala pisać po praktycznie każdej powierzchni i pod każdym kątem. Przed wyschnięciem wkładu chroni go nakładana na czubek końcówka.

Kubotan Cold Steel Pocket Shark

łatwa obsługa

Proste rozwiązanie w sytuacji zagrożenia dzięki kubotanowi Cold Steel Pocket Shark

Kubotan Cold Steel Pocket Shark to proste narzędzie do samoobrony w sytuacji podbramkowej. Jego zadaniem jest zwiększyć siłę ciosu we wrażliwe miejsca na ciele przeciwnika. Charakterystyczny ostry kształt łatwo trzyma się w dłoni i ułatwia zadawanie celnych uderzeń. Dzięki ćwiczeniom oraz wyszkoleniu się w odpowiedniej technice walki wręcz może on stać się bardzo efektownym narzędziem do samoobrony. Posiadanie kubotanu jest całkowicie legalne i dozwolone na terenie Polski. 

Kubotan Pocket Shark

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm]165
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta91SPB
MarkaCold Steel
ProducentCold Steel
Waga [g]54

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan flamaster Cold Steel Pocket Shark
Polecane produkty: