Maczeta Cold Steel Garden & Camp

97GSM
001001285
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97GSM
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 119,00 zł
DostępnyDostępny
001001285
maczeta

Maczeta Cold Steel Garden Camp

Firma Cold Steel jest znanym na całym świecie producentem broni białej. Jednak oprócz noży, projektują oni doskonałe narzędzia, przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Przykładem może być maczeta Garden & Camp. Dzięki niej będziesz każdy miłośnik ogrodnictwa będzie mógł zadbać o swoją działkę i okiełznać rozrastającą się w szybkim tempie roślinność.

Głownia prezentowanego modelu, wykonana ze stali 1055, ma stosunkowo lekką budowę, dzięki czemu nie męczy dłoni nawet przy długotrwałym używaniu. Odpowiednio ustawiony środek ciężkości pozwala na zadawanie silnych uderzeń. Natomiast gruba rękojeść zapewnia stabilny i pewny uchwyt.

Maczeta Cold Steel Garden & Camp

łatwa obsługa

Niespotykana konstrukcja

Cecha charakterystyczną maczety Cold Steel Garden & Camp jest zagięta na końcu głownia. Jej szeroki i rozchodzący się profil sprawia, że zadawane uderzenia potrafią z łatwością przecinać materiały o różnej strukturze. Dodatkową zaletą zastosowanego ostrza jest możliwość podcinania np. wysokiej trawy czy korzeni. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w roli ogrodowej pomocy.

Stal 1055 wykorzystana do produkcji głowni, jest odporna na wykruszenia, które mogą powstawać w czasie pracy. Jej charakterystyka sprawia, że stal ta jest bardziej podatna na korozję, przez co producent musiał zabezpieczyć ją specjalną napylaną powłoką ochronną.

Człowiek z maczetą w dłoni
bezpieczeństwo

Sprawdzone narzędzie pracy

Maczeta firmy Cold Steel została stworzona aby stawiać czoła trudnym wyzwaniom. Mocne uderzenia, które można nią zadawać, trafiają w cel dzięki dobremu wyważeniu. Pewny uchwyt zapewnia rękojeść. Jej profil jest dostosowany do każdej dłoni, stabilizując i wzmacniają chwyt. Jej charakterystyczny wygląd to nawiązanie do tradycyjnego narzędzia pracy wykorzystywanego w Afryce.

Okładziny zostały wykonane z czarnego polimeru, który ma chropowatą strukturę i delikatne żłobienia. Dzięki ciśnieniowemu formowaniu, połączenie z głownią jest trwałe i bardzo wytrzymałe. Na końcu chwytu znajdziemy otwór przez, który możemy swobodnie przewlec linkę bądź smycz.

Maczeta Cold Steel Garden & Camp

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta97GSM
PochwaNylonowa
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Cold Steel Garden & Camp