Maczeta Cold Steel Kukri Machete

97KMS
001001289

Klasyczna maczeta wzorowana na nożu Kukri. Dzięki charakterystycznemu ostrzu o zakrzywionej głowni doskonale nadaje się ona do cięcia i rąbania, nawet dużych bloków drewna. Stal głowni pokryta została antykorozyjną farbą a rękojeść wykonano z odpornego polimeru. Całość świetnie nada się na wyprawę survivalową czy bushcraftową.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 1055
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 99,00 zł
Brak w magazynie
001001289
maczeta

Maczeta Kukri Machete

Poznaj maczetę Kukri Machete od firmy Cold Steel wzorowaną na klasycznym, nepalskim nożu Kukri. To wzór kierowany do wszystkich zwolenników spędzania czasu poza domem, bez względu na to, czy interesujesz się survivalem, bushcraftem lub po prostu lubisz obozować w lesie.

Cold Steel Kukri to świetne wsparcie podczas Twoich wypraw. Ostrze maczety zostało wykonane z odpornej na stępienie stali 1055 oraz pokryto je specjalną powłoką proszkową, która zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi.

Maczeta Cold Steel Kukri

wydajność

Dodatkowe akcesoria

Faktura chwytu modelu Kukri Machete zapobiega przesuwaniu się dłoni podczas silnych ciosów maczetą. Rękojeść powstała z polipropylenu, co daje jej odporność na wilgoć, mróz, wodę oraz zmiany temperatur. Podczas pracy, twoją dłoń ochroni również wyraźny jelec. Całość uzupełnia bardzo wytrzymała pochwa z Cor-Ex, która pozwala na bezpieczny i komfortowy transport.

Dwoje ludzi wśród drzew

łatwa obsługa

Uniwersalne zastosowania maczety Kukri Machete

Cold Steel Kukri to wielofunkcyjne narzędzie, które doskonale sprawdzi się w karczowaniu, rąbaniu drewna, kopaniu i cięciu mięsa i oprawianiu zwierzyny. Może też być używane jako wsparcie w samoobronie.

Zakrzywione ostrze, z środkiem ciężkości przesuniętym do najszerszego punktu klingi pozwala na łatwe rąbanie i wykonywanie szybkich cięć, bez odczuwania nadmiernego zmęczenia. Szeroki sztych sprawdzi się też doskonale w trakcie przebijania, nawet najtwardszych materiałów. Otwór na końcu rękojeści pozwala na zamocowanie linki bądź smyczy.

Maczeta Cold Steel Kukri w pochwie zapinanej na klipsy

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1055
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 454.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Cor-Ex
Długość [mm] 457.00
EAN 705442005162
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 97KMS
Pochwa Cor-Ex
Producent Cold Steel

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Cold Steel Kukri Machete
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.