Maczeta Cold Steel Heavy

97LHMS
001001291
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97LHMS
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,00 zł Regular Price 129,00 zł
DostępnyDostępny
001001291
maczeta

Maczeta Cold Steel Heavy

Firma Cold Steel jest znanym na całym świecie producentem broni białej. Jednak oprócz noży, projektują oni doskonałe narzędzia, przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Przykładem może być maczeta Cold Steel Heavy. Dzięki niej będziesz każdy miłośnik ogrodnictwa będzie mógł zadbać o swoją działkę i okiełznać rozrastającą się roślinność. 

Głownia prezentowanego modelu, wykonana ze stali 1055, ma masywną budowę, dzięki czemu radzi sobie z twardymi gałęziami. Odpowiednio ustawiony środek ciężkości pozwala na zadawanie silnych ciosów w każdej sytuacji. Rękojeść zapewnia stabilny uchwyt niezależnie od tego czy pracujesz w ogrodzie czy biwakujesz na łonie natury.

Maczeta Cold Steel Heavy

bezpieczeństwo

Stabilna rękojeść

Maczeta firmy Cold Steel została stworzona aby stawiać czoła trudnym wyzwaniom. Mocne uderzenia, które można nią zadawać, trafiają w cel dzięki dobremu wyważeniu. Pewny uchwyt zapewnia rękojeść. Jej profil jest dostosowany do każdej dłoni, a wycięcia na palce stabilizują i wzmacniają chwyt.

Okładziny zostały wykonane z czarnego polimeru, który ma chropowatą strukturę i delikatne żłobienia. Dzięki ciśnieniowemu formowaniu, połączenie z głownią jest trwałe i bardzo wytrzymałe. Waga maczety Cold Steel Heavy wynosi 680 gramów.

Rękojeść maczety Cold Steel Heavy

łatwa obsługa

Brak ograniczeń

Cecha charakterystyczną maczety Cold Steel Heavy jest duża głownia. Jej szeroki i rozchodzący się profil sprawia, że zadawane uderzenia potrafią z łatwością przecinać materiały o różnej strukturze. Dzięki długości ostrza wynoszącej 370 mm, zasięg uderzeń jest duży, co przekłada się na zwiększenie wygody.

Stal 1055 wykorzystana do produkcji głowni, jest odporna na wykruszenia, które mogą powstawać w czasie pracy. Jej charakterystyka sprawia, że stal ta jest podatna na korozję, przez co producent musiał zabezpieczyć ją specjalną anty refleksyjną powłoką ochronną.

Ostrze maczety Cold Steel Heavy

 

pochwa

Pochwa i łatwość przenoszenia

Większość maczet to narzędzia o sporych wymiarach, które utrudniają ich transport. Właśnie dlatego, istotne jest ich bezpieczne przenoszenie.

Maczeta Cold Steel Heavy została wyposażona w pochwę z materiału Cor-Ex. Jest on odporny na uszkodzenia, przez co ostrze jest dobrze chronione. Ponadto, dzięki wzmocnieniom umieszczonym w kluczowych miejscach przypadkowe zranienie jest praktycznie niemożliwe.

Wycieczka z plecakiem i maczetą Cold Steel Heavy

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta97LHMS
PochwaNylonowa
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Cold Steel Heavy