Nóż Cold Steel Black Bear Bowie

97SMBWZ
001001295
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97SMBWZ
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001295
maczeta

Maczeta Cold Steel Black Bear Bowie

Przedstawiamy maczetę wzorowaną na legendarnym mieczu używanym przez Perskich wojowników. Kierowana jest do wszystkich fanów spędzania czasu pod gołym niebem. Bez względu na to, czy interesujesz się bushcraftem, survivalem lub po prostu lubisz obozować w lesie – Cold Steel Black Bear Bowie będzie dla Ciebie świetnym narzędziem.

Broń zawdzięcza swój kształt doświadczeniom zdobytym przez firmę Cold Steel. Pomimo tego, że pierwotnie służył on głównie do silnych pchnięć, w wersji maczety od filmy Cold Steel nadaje się również świetnie do cięcia, co tylko podkreśla uniwersalność tej świetnej konstrukcji.

Maczeta Cold Steel Black Bear Bowie

wytrzymałość

Wytrzymałe materiały

Chwyt został wykonany w klasycznym stylu. Cała konstrukcja to klasyczny typ full tang, gdzie stalowy trzpień, służący jako baza rękojeści jest po prostu przedłużeniem ostrza. Faktura uchwytu oraz głowica na jego końcu, zapobiegają zsuwaniu się dłoni podczas silnych ciosów. Jednocześnie podczas pracy można odczuć, że maczeta doskonale leży w dłoni, co pozwala w pełni kontrolować jej działanie.

Całość uzupełnia wytrzymała pochwa Cor-Ex, która pozwala na bezpieczny i komfortowy transport.

Maczeta Cold Steel Black Bear Bowie na kawałku drewna

łatwa obsługa

Dodatkowe atrybuty

Jedną z pierwszych rzeczy rzucających się w oczy jeśli chodzi o Cold Steel Bear Bowie jest długa głownia z bardzo ostrym sztychem. Obustronne ostrzenie świetnie podkreśla charakter maczety, a jej wyraźnie zaznaczony czubek potrafi przebić nawet najtwardszy materiał.

Cold Steel Gladius wykonano z wysokowęglowej stali 1055, co przełożyło się na jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Grube liny, gałęzie, a nawet pnie – wszystko, co musisz przeciąć nie stanowi problemu, kiedy masz ze sobą tą solidną maczetę. Dzięki zastosowaniu antykorozyjnej powłoki ochronnej możesz używać jej również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Maczeta Cold Steel Black Bear Bowie wraz z pochwą

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta97SMBWZ
PochwaNylonowa
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż Cold Steel Black Bear Bowie