Maczeta Cold Steel Thai Machete

97THAMS
001001299

Maczeta typu Thai została zaprojektowana przez markę Cold Steel na wzór Syjamskiego miecza Krabi. Charakterystycznie zakrzywiona głownia i długa dwuręczna rękojeść to cechy szczególne tejże maczety. Aby ostrze stali zostało uchronione przed korozją pokryto go napyloną proszkowo czarną farbą. Maczeta będzie eleganckim okazem w każdej kolekcji.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z Cor-Ex
  • Długość [mm]: 927
  • Długość ostrza [mm]: 559
  • EAN: 705442012016
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97THAMS
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Produkt dostępny
001001299
maczeta

Maczeta Thai Machete

Nie ważne czy chcesz być gotowy na apokalipsę zombi, czy po prostu potrzebujesz wytrzymałego narzędzia, aby oczyścić podwórko z zarośli - maczeta Thai Machete od firmy Cold Steel będzie dobrym wyborem. Ostrze stylizowane na duży azjatycki miecz cechuje się długą głownią i rękojeścią, pozwalającą zadawać uderzenia oburącz. Głownia ze stali typu 1055 jest pokryta czarną powłoką, dzięki czemu brud i błoto nie będą przywierać tak łatwo do jej powierzchni.

Z racji sporych wymiarów maczety, producent zadbał, aby jej transport był wygodny i łatwy, dołączając do zestawu pochwę z materiału zwanego Cor-Ex

Maczeta Cold Steel Thai wraz z pochwą

łatwa obsługa

Solidna stal narzędziowa

Maczeta Cold Steel Thai została wyposażona w ostrze o długości 559 mm, przypominające swym kształtem głownie azjatyckich mieczy. Lekko unoszący się grzbiet tworzy czubek skierowany ku górze.

Stal węglowa wykorzystana w procesie produkcyjnym to typ 1055, charakteryzujący się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jest on odporny na wykruszenia, lecz z racji swego składu jest podatny na korozję. Właśnie dlatego producent zdecydował się na pokrycie ostrza czarną, napylaną proszkowo powłoką ochronną, która idealnie zabezpiecza głownię.

Maczety Cold Steel Thai na kamieniach

pochwa

Bezpieczny pokrowiec z Cor-Ex

Abyś mógł bezpiecznie przenosić maczetę bez ryzyka skaleczenia, producent dołączył do zestawu poręczną pochwę. Wykonanie jej z materiału Cor-Ex sprawiło, że jest ona odporna i lekka.

Polimerowe wykończenia i stalowe nity utrzymują Cold Steel Thai na swoim miejscu, a pasek pozwala zawiesić cały zestaw na ramię. Dzięki temu przenoszenie maczety będzie łatwe i przyjemne.

Pochwa maczety Cold Steel Thai

bezpieczeństwo

Elegancka, długa rękojeść w maczecie Thai Machete

Długa rękojeść maczety Cold Steel Thai jest zaprojektowana tak, aby można było zadawać mocne uderzenia o dużej sile. Została ona wykonana z polimeru, który w czasie procesu produkcyjnego uformowano bezpośrednio na maczecie. Sprawia to, że połączenie jest trwałe i nie zawiedzie w czasie pracy.

Kamienny lew lub tygrys z maczetą Cold Steel Thai

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Cor-Ex
Długość [mm] 927
Długość ostrza [mm] 559
EAN 705442012016
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 97THAMS
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Cold Steel
Materiał rękojeści Polimer
Pochwa Cor-Ex
Producent Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1055
Waga [g] 884

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Cold Steel Thai Machete