Nóż z głownią stałą Cold Steel Tactical Tanto

97TKJZ
001001300
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97TKJZ
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
139,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001300
maczeta

Maczeta Cold Steel Tactical Tanto

Cold Steel Tactical Tanto jest najmniejszym modelem w serii Tactical. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że sprawdzi się w czasie długich wypraw survivalowych, w czasie których liczy się wyposażenie, nie zajmujące zbyt dużo miejsca. Polimerowa rękojeść w kolorze czarnym ma żłobienia zapobiegające ślizganiu się dłoni oraz otwór pozwalający zabezpieczyć maczetę linką. Ostrze o klasycznym kształcie tanto, zostało wykonane ze stali narzędziowej i pokryte powłoką ochronną.

Maczeta Cold Steel Tactical Tanto

bezpieczeństwo

Polimerowa rękojeść 

Maczeta Tactical Tanto, tak jak inne modele z serii, nawiązuje swym wyglądem do tradycyjnych mieczy samurajskich produkowanych w Japonii. Jej wygodna rękojeść powstała z formowanego pod ciśnieniem polimeru w kolorze czarnym. W czasie procesu kształtowania naniesiono na nią strukturę przypominającą oryginalne oploty mieczy.

Tsuba, która w mieczach samurajskich znajduje się w miejscu jelca, skutecznie chroni dłonie przed skaleczeniem. Ułatwia również zadawanie mocnych uderzeń i pchnięć.

Człowiek z maczetą Cold Steel Tactical Tanto

łatwa obsługa

Głownia z stali 1055

Firma Cold Steel, będąca czołowym producentem noży i wysokiej jakości broni białej, tworzy serie produktów dla wymagających użytkowników. Jedną z nich jest seria maczet Tactical. Wszystkie produkty w niej zawarte, są wzorowane na Japońskich mieczach samurajskich.

Wydajna maczeta, która nie zawiedzie użytkownika w trudnej sytuacji, powinna mieć solidne ostrze. Model Tactical Tanto został wyposażony w głownię o długości 330 mm, której nadano klasyczny kształt tanto. Wykonanie jej ze stali narzędziowej 1055 i pokrycie proszkową warstwą ochronną sprawia, że zła pogoda i trudne warunki nie przeszkodzą w osiągnięciu celu.

Ostrze maczety Cold Steel Tactical Tanto

pochwa

Bezpieczny pokrowiec

Abyś mógł bezpiecznie przenosić maczetę bez ryzyka skaleczenia, producent dołączył do zestawu poręczną pochwę. Wykonanie jej z materiału Cor-Ex sprawiło, że jest ona odporna i lekka.

Polimerowe wykończenia utrzymują Cold Steel Tactical Tanto na swoim miejscu, a pasek z klipsem pozwala przypiąć maczetę do plecaka.

ostrze maczety Cold Steel Tactical Tanto

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta97TKJZ
PochwaNylonowa
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Tactical Tanto