Katana Cold Steel Tactical Wakizashi

97TKLZ
001001301
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97TKLZ
  • Pochwa: Nylonowa
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001301
maczeta

Maczeta Cold Steel Tactical Wakizashi

Cold Steel Tactical Wakizashi to idealne połączenie klasycznego kształtu Japońskiego miecza z narzędziem do ciężkiej pracy. Maczeta o długim, lekko zagiętym ostrzu wykonanym ze stali narzędziowej, potrafi ciąć i rąbać. Rękojeść o eleganckiej fakturze jest na tyle duża, że z łatwością można trzymać na niej obie dłonie. Nawiązania do kultury Japońskiej i związanych z nią mieczy sprawiły, że model Cold Steel Tactical Wakizashi przypadnie do gusty nie tylko fanom survivalu ale również kolekcjonerom.

Maczeta Cold Steel Tactical Wakizashi wraz z pochwą

bezpieczeństwo

Elegancka, klasyczna rękojeść

Firma Cold Steel, będąca czołowym producentem noży i wysokiej jakości broni białej, tworzy serie produktów dla wymagających użytkowników. Jedną z nich jest seria maczet Tactical. Wszystkie produkty w niej zawarte, są wzorowane na Japońskich mieczach samurajskich.

W modelu Cold Steel Tactical Wakizashi, rękojeść formowana jest bezpośrednio na głowni przy użyciu wysokiego ciśnienia. Dzięki takiemu zabiegowi, jest ona odporna na wpływ warunków atmosferycznych. Ponadto żłobienia i faktura znajdująca się na niej, zapewnia pewny uchwyt w czasie pracy. Element będący jelcem, imitujący Tsube, która występuje w mieczach samurajskich, skutecznie chroni dłonie przed zranieniem.

Rękojeść i tsuba Cold Steel Tactical Wakizashi

łatwa obsługa

Ostrze z stali narzędziowej

Istotnym elementem każdej maczety jest ostrze. W przypadku serii Tactical ostrza mają klasyczny kształt, łączący w sobie elegancje i nowoczesną technologię. Głownia modelu Cold Steel Tactical Wakizashi, wykonana ze stali narzędziowej typu 1055 High Carbon, jest zahartowana w sposób, który nadał jej odpowiednią twardość i wytrzymałość.

Lekko wygięty profil krawędzi tnącej jest zakończony ostrym czubkiem. Sprawia to, że maczeta świetnie przebija twarde materiały. Pokrycie całości głowni, której długość wynosi 457 mm, czarną powłoką ochronną zabezpiecza ją przed korozją.

Maczeta Cold Steel Tactical Wakizashi

pochwa

Bezpieczny pokrowiec

Abyś mógł przenosić maczetę bez ryzyka skaleczenia, producent dołączył do zestawu poręczną pochwę. Wykonanie jej z materiału Cor-Ex sprawiło, że jest ona odporna i lekka.

Polimerowe wykończenia utrzymują Cold Steel Tactical Wakizashi na swoim miejscu, a pasek transportowy pozwala zawiesić pochwę wraz z maczetą na ramię.

Pochwa maczety Cold Steel Tactical Wakizash

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta97TKLZ
PochwaNylonowa
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Katana Cold Steel Tactical Wakizashi