Maczeta Cold Steel Latin Machete 21''

97TM21S
001001303

Maczety to specyficzny rodzaj narzędzie łączący w sobie cechy noża i siekiery. Od lat używane przez różnego rodzaju plemiona stały się synonimem buszu. Marka Cold Steel stworzyła nowoczesną wersję z połączenia wysokogatunkowej stali i wytrzymałego polimeru.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 1055
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
Brak w magazynie
001001303
maczeta

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21"

Amerykańska firma Cold Steel przygotowała wiele modeli, wśród których znajduje się maczeta 2 Handed 21" Latin Machete. Jest to idealne narzędzie dla każdego, kto lubi spędzać czas na wyprawach i długich biwakach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań skutecznie zastępuje ona inne narzędzia.

Model ten cechuje się długą rękojeścią, wykonaną z tłoczonego pod ciśnieniem polimeru. Pozwala ona na trzymanie maczety dwoma rękami i na zadawanie bardzo silnych uderzeń. Głownia, mająca tradycyjny kształt, została pokryta czarną powłoką ochronną chroniącą stal typu 1055 przed uszkodzeniami i korozją. Dołączona do zestawu pochwa z materiału Cor-Ex ułatwia transport i przenoszenie.

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21 wraz z pochwą

łatwa obsługa

Długie i masywne ostrze

Maczeta 2 Handed Latina 21" jest tak zaprojektowana, aby ciąć i rąbać nawet najtwardsze materiały. Jej ostrze o długości 530 mm znakomicie radzi sobie z gałęziami, korzeniami oraz deskami.

Wykonanie głowni ze stali 1055 zapewnia jej trwałość i odporność na wykruszenia. Dzięki czarnej warstwie ochronnej nałożonej proszkowo i utwardzanej w wysokiej temperaturze, błoto i kawałki mokrego drewna nie przywierają do ostrza.

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21

bezpieczeństwo

Wygodna rękojeść

Maczeta jest narzędziem używanym do ciężkiej pracy. Właśnie dlatego ważne jest, aby praca ta była bezpieczna i wygodna niezależnie od warunków. Model 2 Handed Latina 21" ważący 590 gramów został wyposażony dużą rękojeść wykonaną z twardego polimeru. Jej wymiary pozwalają na trzymanie obud dłoni na okładzinach i zadawanie mocnych uderzeń.

Wyprofilowane okładziny zostały uformowane ciśnieniowo i nadano im chropowatą strukturę. Jelec widoczny w dolnej części okładzin chroni dłoń przed skaleczeniem. Otwór przelotowy w tylnej części nadaje się do zabezpieczenia maczety linką.

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21 przecinająca kartonowy słup

pochwa

Bezpieczna pochwa z Cor-Ex dla maczety 2 Handed 21" Latin Machete

Abyś mógł bezpiecznie przenosić maczetę 2 Handed 21" Latin Machete bez ryzyka skaleczenia, producent dołączył do zestawu poręczną pochwę. Wykonanie jej z materiału Cor-Ex sprawiło, że jest ona odporna i lekka. Polimerowe wykończenia i klipsy utrzymująją na swoim miejscu, a pasek transportowy pozwala zawiesić pochwę wraz z maczetą na ramię.

Pokrowiec maczety Cold Steel 2 Handed Latin 21

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1055
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 590.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Cor-Ex
Długość [mm] 760.00
Długość ostrza [mm] 530.00
EAN 705442016014
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 97TM21S
Pochwa Cor-Ex
Producent Cold Steel

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Cold Steel Latin Machete 21''
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations