Maczeta Cold Steel Latin Machete 21"

97TM21S
001001303

Maczety to specyficzny rodzaj narzędzie łączący w sobie cechy noża i siekiery. Od lat używane przez różnego rodzaju plemiona stały się synonimem buszu. Marka Cold Steel stworzyła nowoczesną wersję z połączenia wysokogatunkowej stali i wytrzymałego polimeru.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 760
  • Długość ostrza [mm]: 530
  • EAN: 705442016014
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 97TM21S
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001303
maczeta

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21"

Amerykańska firma Cold Steel przygotowała wiele modeli, wśród których znajduje się maczeta 2 Handed 21" Latin Machete. Jest to idealne narzędzie dla każdego, kto lubi spędzać czas na wyprawach i długich biwakach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań skutecznie zastępuje ona inne narzędzia.

Model ten cechuje się długą rękojeścią, wykonaną z tłoczonego pod ciśnieniem polimeru. Pozwala ona na trzymanie maczety dwoma rękami i na zadawanie bardzo silnych uderzeń. Głownia, mająca tradycyjny kształt, została pokryta czarną powłoką ochronną chroniącą stal typu 1055 przed uszkodzeniami i korozją. Dołączona do zestawu pochwa z materiału Cor-Ex ułatwia transport i przenoszenie.

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21 wraz z pochwą

łatwa obsługa

Długie i masywne ostrze

Maczeta 2 Handed Latina 21" jest tak zaprojektowana, aby ciąć i rąbać nawet najtwardsze materiały. Jej ostrze o długości 530 mm znakomicie radzi sobie z gałęziami, korzeniami oraz deskami.

Wykonanie głowni ze stali 1055 zapewnia jej trwałość i odporność na wykruszenia. Dzięki czarnej warstwie ochronnej nałożonej proszkowo i utwardzanej w wysokiej temperaturze, błoto i kawałki mokrego drewna nie przywierają do ostrza.

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21

bezpieczeństwo

Wygodna rękojeść

Maczeta jest narzędziem używanym do ciężkiej pracy. Właśnie dlatego ważne jest, aby praca ta była bezpieczna i wygodna niezależnie od warunków. Model 2 Handed Latina 21" ważący 590 gramów został wyposażony dużą rękojeść wykonaną z twardego polimeru. Jej wymiary pozwalają na trzymanie obud dłoni na okładzinach i zadawanie mocnych uderzeń.

Wyprofilowane okładziny zostały uformowane ciśnieniowo i nadano im chropowatą strukturę. Jelec widoczny w dolnej części okładzin chroni dłoń przed skaleczeniem. Otwór przelotowy w tylnej części nadaje się do zabezpieczenia maczety linką.

Maczeta Cold Steel 2 Handed Latin 21 przecinająca kartonowy słup

pochwa

Bezpieczna pochwa z Cor-Ex dla maczety 2 Handed 21" Latin Machete

Abyś mógł bezpiecznie przenosić maczetę 2 Handed 21" Latin Machete bez ryzyka skaleczenia, producent dołączył do zestawu poręczną pochwę. Wykonanie jej z materiału Cor-Ex sprawiło, że jest ona odporna i lekka. Polimerowe wykończenia i klipsy utrzymująją na swoim miejscu, a pasek transportowy pozwala zawiesić pochwę wraz z maczetą na ramię.

Pokrowiec maczety Cold Steel 2 Handed Latin 21

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]760
Długość ostrza [mm]530
EAN705442016014
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta97TM21S
Kolor ostrzaCzarny
MarkaCold Steel
Materiał rękojeściPolimer
PochwaCor-Ex
ProducentCold Steel
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj stali1055
Waga [g]590

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Cold Steel Latin Machete 21"