Alkomat FITalco Dat II

DATFE
001001305
  • Typ czujnika: Półprzewodnikowy
  • Temperatura pracy [°C]: 10 - 40
  • Zakres pomiarowy [‰]: 0,00 - 4,00
  • Dołączone akcesoria: 5 szt. ustników
  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
alkomat

Alkomat FITalco DAT II - tester trzeźwości

Świętowanie odniesionego sukcesu, uroczysta kolacja, ślub najbliższych - któż z nas nie doświadczył tych przyjemnych chwil? Toasty wznoszone w trakcie takich imprez są miłym dodatkiem, który urozmaica zabawę. Lecz każda zabawa kiedyś się kończy, a wtedy niezbędny jest skuteczny alkomat.

Firma Combat prezentuje alkomat FITalco DAT II, który jest niezwykle dokładnym testerem trzeźwości. Zastosowanie wysokiej jakości czujnika półprzewodnikowego, pozwala zbadać poziom alkoholu po każdej imprezie. Dzięki niemu, będziesz wiedział, kiedy bezpiecznie wsiąść do samochodu.

Alkomat FITalco

alkomat

Kompaktowe wymiary i długi czas pracy

Na pewno nie chcesz zabierać ze sobą, na imprezy, wielkiego urządzenia pomiarowego, które zajmuje dużo miejsca? Alkomat FITalco DAT II cechuje się niewielkimi wymiarami, które wynoszą tylko 105x45x24 mm. Pozwala to schować go w damskiej torebce lub kieszeni kurtki.

Ważne jest również zasilanie. Urządzenie pracuje na 2 bateriach typu AAA, które zapewniają długi czas pracy. Możliwość wykonania około 200 pomiarów bez konieczności wywiany baterii sprawia, że nie będziesz musiał martwić się o zasilanie.

Impreza w klubie

alkomat

Łatwa obsługa

Dobry humor, który towarzyszy zabawie oraz wypity alkohol sprawiają, że skomplikowane urządzenia pomiarowe nie ułatwiają kontroli stanu trzeźwości. Właśnie dlatego FITalco DAT II jest niezwykle prosty w obsłudze. Przytrzymanie przycisku TEST, uruchomi alkomat, a po upływie kilkunastu sekund urządzenie będzie gotowe do pracy.

Podświetlany ekran, pozwala odczytać wynik kontroli, nawet w całkowitej ciemności. Dzięki temu Ty i Twoi przyjaciele będziecie mogli sprawdzić stan trzeźwości w każdym miejscu.

Alkomat

alkomat

Bezpieczeństwo i dokładność

Pamiętaj, że prowadzenie pojazdów mechaniczny pod wpływem alkoholu to poważne wykroczenie a nawet przestępstwo. Jest to również narażanie życia i zdrowia swojego i swoich najbliższych. Właśnie dlatego nie powinieneś zwlekać i wybrać FITalco DAT II, aby móc samemu kontrolować poziom alkoholu w wydychanym powietrzu.

Szybki pomiar w zakresie od 0,00‰ do 4,00‰ (czyli 0,00 do 2,00 mg/l lub 0,00 do 0,40 BAC) pozwali Ci sprawdzić czy możesz bezpiecznie prowadzić samochód. Dokładność wynosząca +/- 0,15 dla 0,50% BAC oraz precyzja podawanego wyniku do 0,01‰ sprawiają, że żadna kontrola drogowa nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Policjant kontrolujący trzeźwość

Specyfikacja

Więcej informacji
Typ czujnika Półprzewodnikowy
Producent FITalco
Temperatura pracy [°C] 10 - 40
Zakres pomiarowy [‰] 0,00 - 4,00
Kod producenta DATFE
Dołączone akcesoria 5 szt. ustników
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje Zalecana kalibracja co 6 miesięcy
Wysokość [mm] 105.00
Waga [g] 90.00
Rodzaj wyświetlacza Podświetlany LCD
Szerokość [mm] 45.00
EAN 5907786949323
Gotowość do pracy [s] 15.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FITalco Dat II
Twoja ocena