Płyn do optyki Delta Optical 50 ml

DO-9901
001001311

Niewielki pojemniczek zawierający mieszankę przeznaczona do czyszczenia szkieł, optyki czy soczewek. Dzięki dużemu stężeniu środków czyszczących potrafi domyć nawet najsilniejsze zabrudzenia jak plamy z tłuszczu czy pyłu. Polecany w szczególności do lornetek, ekranów, wyświetlaczy czy teleskopów.

  • EAN: 6097210013115
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: DO-9901
  • Pojemność [ml]: 50
  • Producent: Delta Optical
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 4,99 zł Regular Price 6,99 zł
DostępnyDostępny
001001311
zestaw czyszczący

Płyn do czyszczenia optyki Delta Optical DO - 50 ml

Każdy z nas zna problem szybkiego i kłopotliwego brudzenia się powierzchni powłok lub soczewek przy często używanym sprzęcie optycznym. Delikatne powłoki antyrefleksyjne mogą być narażone na uszkodzenia w trakcie ścierania plam za pomocą tradycyjnej zwilżonej ścierki . Z tego też powodu marka Delta Optical stworzyła  wyspecjalizowany płyn do czyszczenie powierzchni soczewek – Delta Optical DO. Pozwala on skutecznie pozbyć się zabrudzeń, jednocześnie nie niszcząc i dbając o delikatne szklane powierzchnie.Płyn do optyki Walther PRo Lens Cleaner 50 ml

wydajność

Właściwy dobór składników

Płyn Delta Optical- 50 ml jest całkowicie pozbawiony drażniącego alkoholu. Dzięki temu, może być stosowany na wszelkich delikatnych powierzchniach, wymagających specjalnej dbałości o czystość. Jednocześnie nie pozostawia on smug oraz posiada właściwości antystatyczne, nie niszcząc przy tym powłok antyodblaskowych.

optyka1

łatwa obsługa

Wysoka skuteczność Delta Optical DO

Cechą wyróżniająca płyn Delta Optical DO jest fakt, że skutecznie pozbywa się on nagromadzonego na powierzchni brudu - również silnie zatłuszczonych. Dodatkowo nie pozostawia rozmyć ani śladów po przetarciach.

Dzięki dużej wszechstronności płynu Delta Optical, możemy za jego pomocą czyścić nie tylko lornetki oraz soczewki. Świetnie nada się on również do przemywania obiektywów aparatów czy szkieł okularowych. 

obiektyw

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN6097210013115
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaDO-9901
Pojemność [ml]50
ProducentDelta Optical

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Płyn do optyki Delta Optical 50 ml