Alkomat FITalco Galaxy Plus

GALAXYPLUS
001001312

Alkomaty to niewielkie urządzenia pozwalające szybki sposób ocenić swoją zdolność do prowadzenia pojazdów. Z uwagi na zasilanie powszechni dostępnymi bateriami oraz łatwość w obsłudze powinny być one nieodłącznym elementem wyposażenia każdego kierowcy.

  • Producent: FITalco
  • Kod producenta: GALAXYPLUS
  • Marka: FITalco
  • Rodzaj wyświetlacza: Podświetlany LED
  • Temperatura pracy [°C]: 5 - 40
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,00 zł Regular Price 299,00 zł
DostępnyDostępny
001001312
alkomat

Alkomat FITalco Galaxy Plus

Lubisz spędzać czas w gronie znajomych? Zdarza się wam delektować smakiem wyszukanych drinków i alkoholi? Nie ryzykuj surowych konsekwencji i przed odpaleniem samochodu, sprawdź swoją trzeźwość przy użyciu alkomatu FITalco Galaxy Plus.

To nowoczesne urządzenie pomiarowe, dokładnie analizuje wydychane przez Ciebie powietrze, dzięki umieszczonemu wewnątrz, czujnikowi elektrochemicznemu III generacji. Odczyt sprawdzisz na wyświetlaczu umieszczonym w centralnej części obudowy. W zestawie znajdziesz baterie oraz 3 zapasowe ustniki.

Sprawdź, jak Alkomat FITalco Galaxy Plus, tester trzeźwości wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Mała obudowa i wydajne zasilanie

Abyś mógł nosić ze sobą alkomat, jego obudowa powinna mieć kompaktowe wymiary. Właśnie dlatego tester trzeźwości Galaxy Plus został tak zaprojektowany, aby mieścił się w damskiej torebce lub kieszeni kurtki.

Niewielkie wymiary obudowy, skrywają zaawansowaną elektronikę i wydajne zasilanie. Opiera się ono o dwie baterie typu AAA, które zainstalujesz wewnątrz bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Takie rozwiązania pozwoli Ci wykonać wiele pomiarów i zapewni długi czas czuwania oraz gotowości do pracy.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

alkomat

Wyświetlacz i intuicyjna obsługa

W czasie dobrej zabawy nikt z nas nie chce zaprzątać sobie głowy skomplikowanymi urządzeniami testowymi, wymagającymi skupienia i koncentracji. Lepiej cieszyć się miłą atmosferą, a badanie trzeźwości wykonać szybko i sprawnie przy pomocy alkomatu marki FITalco.

Przycisk umieszczony pod ekranem, szybko uruchomi urządzenie i w ciągu 10 sekund przygotuje je do pracy. Po czasie niezbędnym do wykonania analizy, wynik badania będziesz mógł sprawdzić na podświetlanym ekranie. Aby Twój alkomat działał poprawnie przez długi czas pamiętaj, aby następny wykonać dopiero po upływie 2 minut.

Alkomat

alkomat

Podróżuj odpowiedzialnie z alkomatem FITalco Galaxy Plus

Alkomatem FITalco Galaxy Plus pomoże Ci podjąć mądrą decyzję i przeprowadzi pomiar trzeźwości w zakresie od 0,00% do 4,00. Jeśli wskazanie będzie zawierało się pomiędzy 0,20 ~ 3,99 promila, natychmiast włączy się czerwony alarm ostrzegawczy.

Pamiętaj, że alkohol, który wypijesz, nie może wpływać na Twoje decyzje. Niezależnie od sytuacji musisz mieć świadomość, że Twoje czyny mogą wpłynąć na Twoje dalsze życie. Prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wypływem alkoholu, nienależnie od ich typu, jest surowym wykroczeniem, a nawet przestępstwem zagrożonym karą więzienia.

Wypadek na drodze

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFITalco
Kod producentaGALAXYPLUS
MarkaFITalco
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LED
Temperatura pracy [°C]5 - 40
KolorCzarny
Wysokość [mm]114
Waga [g]84
Informacje dodatkoweDarmowa kalibracja przez okres 2 lat
EAN8809092780171
Gwarancja36 miesięcy
Gotowość do pracy [s]10
Typ czujnikaElektrochemiczny III generacji
Zakres pomiarowy [‰]0,00 - 4,00