Alkomat FITalco Galaxy Plus

GALAXYPLUS
001001312

Alkomaty to niewielkie urządzenia pozwalające szybki sposób ocenić swoją zdolność do prowadzenia pojazdów. Z uwagi na zasilanie powszechni dostępnymi bateriami oraz łatwość w obsłudze powinny być one nieodłącznym elementem wyposażenia każdego kierowcy.

  • Typ czujnika: Elektrochemiczny IV generacji
  • Temperatura pracy [°C]: 5 - 40
  • Zakres pomiarowy [‰]: 0,00 - 4,00
  • Dołączone akcesoria: Instrukcja, 3 szt. ustników, pokrowiec
  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
229,00 zł
alkomat

Alkomat FITalco Galaxy Plus - tester trzeźwości

Dobra zabawa w gronie znajomych to coś, co lubi każdy z nas. Aby wszystkie imprezy na których pijesz alkohol kończyły się dobrze, powinieneś mieć zawsze przy sobie tester trzeźwości.

Fitalco Galaxy Plus to wysokiej jakości narzędzie pomiarowe, wyposażone w elektrochemiczny czujnik III generacji, które w szybko zmierzy Twój poziom alkoholu w wydychanym powietrzu i wyświetli go na ekranie LED. Dzięki niemu będziesz miał pewność, że po ciężkiej nocy spędzonej na zabawie, będziesz mógł bezpiecznie wsiąść do samochodu.

Alkomat FITalco

alkomat

Niewielkie wymiary 

Nowoczesny alkomat powinien cechować się niewielkimi wymiarami. Pozawala to na łatwy transport i daje możliwość schowania go do torebki lub kieszeni kurtki. Właśnie taki jest kompaktowy i dyskretny tester trzeźwości FITalco Galaxy Plus. Dzięki temu, że nie zajmuje dużo miejsca możesz zabrać go gdzie tylko chcesz.

Ważne jest również zasilanie. Nie chcesz przecież aby Twój alkomat zawiódł w chwili kiedy jest najbardziej potrzebny. Urządzenie pracuje na 2 bateriach typu AAA, które zapewniają długi czas pracy. Możliwość wykonania wielu pomiarów bez konieczności wywiany baterii sprawia, że nie będziesz musiał martwić się o zasilanie.

Impreza w klubie

alkomat

Prosta obsługa i czytelny wyświetlacz

Któż z nas w trakcie zabawy chce zaprzątać sobie głowę skomplikowanymi urządzeniami pomiarowymi? Lepiej jak najdłużej bawić się w gronie przyjaciół, a pomiar trzeźwości przeprowadzić szybko i sprawnie. Właśnie dlatego tester FITalco Galaxy Plus jest niezwykle prosty w obsłudze.

Przytrzymanie przycisku zasilania, uruchomi alkomat, a po upływie około 10 sekund, urządzenie będzie gotowe do pracy. Podświetlany ekran LED, pozwala odczytać wynik kontroli, nawet w całkowitej ciemności. Dzięki temu Ty i Twoi przyjaciele będziecie mogli sprawdzić stan trzeźwości w każdym miejscu. Pamiętaj jednak, aby zachować co najmniej 2 minutowy odstęp po między pomiarami.

Alkomat

alkomat

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność

Wypity alkohol nigdy nie powinien wpływać na Twoje decyzje. Pamiętaj, że prowadzenie pojazdów mechaniczny pod wpływem alkoholu to poważne wykroczenie a nawet przestępstwo. Jest to również narażanie życia i zdrowia swojego oraz swoich najbliższych. Właśnie dlatego nie powinieneś zwlekać i wybrać FITalco Galaxy Plus, aby móc samemu kontrolować poziom alkoholu w wydychanym powietrzu.

Szybki pomiar w zakresie od 0,00‰ do 4,00‰ pozwali Ci sprawdzić czy możesz bezpiecznie prowadzić samochód. W przypadku, gdy wskazanie będzie się zawierało pomiędzy 0,20 ~ 3,99 promila, natychmiast włączy się czerwony alarm ostrzegawczy. Dokładność oraz precyzja podawanego wyniku sprawiają, że żadna kontrola drogowa nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Wypadek na drodze

Specyfikacja

Więcej informacji
Typ czujnika Elektrochemiczny IV generacji
Producent FITalco
Temperatura pracy [°C] 5 - 40
Zakres pomiarowy [‰] 0,00 - 4,00
Kod producenta GALAXYPLUS
Dołączone akcesoria Instrukcja, 3 szt. ustników, pokrowiec
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje Zalecana kalibracja co 6 miesięcy
Wysokość [mm] 114.00
Waga [g] 84.00
EAN 8809092780171
Gotowość do pracy [s] 10.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FITalco Galaxy Plus
Twoja ocena