Pistolet gazowy Geisler Defence GD17

Geisler Defense
GD-105-BLACK
001001313

Niewielki pistolet gazowy przeznaczony do obrony - GD17 to reczny miotacz dostępny bez pozwolenia. Pistolet zasilany jest niewielką kapsułą i może wystrzeliwać środek obronny na duże odległości. Doskonale sprawdzi się w roli małego ochroniarza w trakcie samotnych wieczornych spacerów po parku.

  • Kolor: Czarny
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: GD-105-BLACK
  • Marka: Geisler Defense
  • Materiał korpusu: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 299,00 zł Regular Price 599,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001313
pistolet

Pistolet gazowy GD17

Firma Combat prezentuje jeden z najnowocześniejszych, dostępnych na rynku pistoletów do walki i samoobrony - pistolet gazowy GD17. Został on zaprojektowany i opatentowany w Izraelu - kraju słynącym z opracowania systemu obronnego Krav Maga.

Jest on dostępny bez zezwolenia i posiada wygląd oryginalnej broni palnej. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie bronić siebie oraz swoich najbliższych w sytuacji zagrożenia. Dołączone do zestawu wkłady z gazem pieprzowym umożliwiają działanie zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania. Tak bogaty zestaw dostępny jest tylko w naszej ofercie.

Sprawdź, jak GD17 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt, lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych

 
stoper

Poznaj Pistolet gazowy GD17

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet gazowy GD17? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Ręczny miotacz gazu pieprzowego do samoobrony

Jakie wartości są dla Ciebie najcenniejsze? Zdrowie, rodzina, bezpieczeństwo? Jeśli chcesz, chronić to co kochasz, powinieneś mieć przy sobie skuteczne narzędzie do samoobrony. Dostępny bez zezwolenia, ręczny miotacz gazu GD17 Black pomoże Ci odeprzeć każdy atak, dzięki sile sprężonego gazu pieprzowego. Działa on na osoby pod wpływem alkoholu, narkotyków, jak i na agresywne zwierzęta.

Moc i skład gazu pieprzowego:

  • 2 Milliony SHUs (Scoville Heat Units)
  • 8% OC (Oleoresin Capsicum)
  • 1.5% MC (Major Capsaicinoids)

Gaz pieprzowy pozwala uniknąć bezpośredniego kontaktu z napastnikiem, ograniczając ryzyko do minimum. Duże ciśnienie, panujące w zbiorniczku o wadze 18 gramów, umożliwia skuteczne rażenie przeciwnika na odległość nawet do 4 metrów, trzymając go na dystans. Jest to najlepszy wynik spośród pistoletów gazowych dostępnych na polskim rynku. Duże ciśnienie pozwala oddać od 9 do 12 strzałów z jednego kartridża, w zależności od tego, jak długo będziemy przytrzymywać wciśnięty spust. Gaz pieprzowy wystrzelony z tego pistoletu obezwładnia napastnika na ok. 20 minut.

Ochrona przed włamaniem z pistoletem GD17

łatwa obsługa

Realistyczny wygląd i ergonomia

Skuteczna samoobrona to nie tylko działania ofensywne mające na celu obezwładnienie przeciwnika. Duży wpływ na podświadomość ma również realistyczny wygląd broni, który w wielu wypadkach może zniechęcić do ataku. Konstrukcja pistoletu idealnie imituje broń palną i posiada funkcjonalne elementy takie jak ruchomy zamek, bezpiecznik nastawny i wyciągany magazynek. Model GD17 został wykonany z twardego polimeru w kolorze czarnym, który jest odporny na uszkodzenia.

W sytuacji zagrożenia liczy się również pewny chwyt. Żłobienia i przetłoczenia znajdujące się na rękojeści w połączeniu z chropowatą strukturą sprawiają, że broń pewnie leży w dłoni. Rozwiązania te ograniczają ryzyko wytrącenia.

Pistolet GD17

wydajność

Szybkie ładowanie i system przenoszenia nabojów

Ręczny miotacz gazu GD17 to chroniona patentem konstrukcja, cechująca się rozwiązaniami niespotykanymi na rynku. Znajdująca się w rękojeści komora, pozwala na przenoszenie dodatkowego zasobnika z gazem. Dzięki temu masz zawsze przy sobie aż dwa naboje, pozwalające na działanie w każdej chwili. Takie rozwiązanie konstrukcyjne dostępne jest tylko w naszym pistolecie.

Chcesz szybko wymienić kapsułę z gazem? To nic trudnego. Wystarczy docisnąć blokadę znajdującą się na boku obudowy zamka i odciągnąć go do tyłu. Po umieszczeniu zasobnika na miejscu musisz jedynie zamknąć komorę i odbezpieczyć bezpiecznik skrzydełkowy. Chroni Cię on przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Obrona przed włamaniem z GD17

wytrzymałość

Wielozadaniowość - trening i ochrona

Koncepcja nowoczesnego pistoletu obronno-treningowego GD17 została oparta na jego wielozadaniowości. Izraelscy inżynierowie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stworzyli opatentowaną platformę powalającą na skuteczny trening z użyciem dołączonego do zestawu naboju treningowego wypełnionego neutralną substancją na bazie wody. Tego typu rozwiązania stosowane są podczas treningu Krav maga. Jest to znana na całym świecie sztuka walki, której podstawy zostały opracowane w Izraelu.

Trening z GDI17

wydajność

System celowniczy i szyna akcesoryjna

W sytuacji zagrożenia ciężko się skoncentrować i opanować emocje. Aby ułatwić Ci obsługę i celowanie, producent wyposażył pistolet gazowy GD17 w klasyczne przyrządy celownicze - stałą muszkę i szczerbinkę.

Niezwykle istotna jest również szyna akcesoryjna umieszczona pod lufą. Dzięki niej zamontujesz taktyczną latarkę oświetlającą cel lub opcjonalny celownik laserowy.

Pistolet gazowy GD17 i ochroniarz

pistolet

Unikatowy zestaw pistoletu gazowego GD17

Abyś mógł w pełni korzystać z możliwości pistoletu gazowego GD17, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw. Dołączone dwa wkłady z gazem pieprzowym oraz jeden wkład treningowy, umożliwiają działanie zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Zestaw akcesoriów do pistoletu gazowego GD17

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
BezpiecznikManualny
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaGD-105-BLACK
MarkaGeisler Defense
Materiał korpusuPolimerowy
Moc [SHU]2000000
ProducentGeisler Defence
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1,5% MC
Substancja drażniąca1,5% OC
Szyna akcesoryjnaTak
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet gazowy Geisler Defence GD17
Polecane produkty: