Alkomat FITalco START

START
001001324

Alkomat FITalco START! to poręczny i łatwy w obsłudze miernik wydychanego w powietrzu alkoholu. Aby urządzenie zadziałało wystarczy zainstalowac w nim batrie i nacisnąć duży przycisk pod wyświetlaczem. Dzięki niemu możesz prowadzić pomiary w zakresie od 0,00 do 2,00 promili bez używania ustnika.

  • Kolor: Srebrno - Biały
  • EAN: 5907786949293
  • Gotowość do pracy [s]: 10
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: START
  • Marka: FITalco
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 99,00 zł
DostępnyDostępny
001001324
alkomat

Alkomat FITalco START - tester trzeźwości

Jeśli szukasz niewielkiego alkomatu, który pomoże Ci podjąć decyzję czy wsiadać za kierownice samochodu po zakończonej imprezie, wypróbuj Fitalco STRAT!. Jest on zaprojektowany w sposób umożliwiający szybkie pomiary bez konieczności używania ustnika.

Sprawdź, jak Alkomat FITalco START, tester trzeźwości wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Niewielkie wymiary i łatwa obsługa

Prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. Może ono doprowadzić do nieodwracalnej tragedii, której konsekwencje będziesz ponosił przez całe życie. Właśnie dlatego ważne jest, aby móc sprawdzić stan trzeźwości w każdej chwili.

Fitalco STRAT! mierzy jedynie 95x35x14 mm, a jego waga wynosi 30,5 g (bez baterii) dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie. Podświetlany ekran pozwala odczytać wynik badania nawet w nocy.

Mężczyzna z kluczykami i kieliszkiem

alkomat

Prosta obsługa

Urządzenie FITalco START! jest niezwykle proste w obsłudze. Pojedynczy przycisk, znajdujący się w przedniej części obudowy, w ciągu 10 sekund pozwala przygotować alkomat do pracy. Umożliwia on prowadzenie pomiarów w zakresie od 0,00 do 2,00 promili bez konieczność używania ustnika. Zmniejsza to dokładność, lecz pozwala na prowadzenie szybkich kontroli trzeźwości. Sygnał dźwiękowy emitowany przez urządzenie informuje o rozpoczęciu i zakończeniu badania.

Alkomat FITalco

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorSrebrno - Biały
EAN5907786949293
Gotowość do pracy [s]10
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaSTART
MarkaFITalco
ProducentFITalco
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]35
Temperatura pracy [°C]0 - 40
Typ czujnikaPółprzewodnikowy
Waga [g]30
Wysokość [mm]95
Zakres pomiarowy [‰]0,00 - 2,00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FITalco START
Polecane produkty: