Multitool Gerber Gear Legend Multi Plier 800

1014000
001001330

Niezawodny multitool wyposażony w zestaw rozmaitych narzędzi. Doskonale sprawdzi się jednakowo w przydomowym warsztacie, garażu czy też podczas weekendowego wypadku za miasto o tematyce bushcraftowej.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Częściowo ząbkowane
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Szary
  • Rodzaj blokady: Safe.T.Plus
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
noze

Multitool Gerber Gear Legend Multi Plier 800

Jeśli jesteś miłośniczką spędzania czasu na plenerowych biwakach lub wielbicielem majsterkowania, wypróbuj multitool od firmy Gerber Gear. Model Legend Multi Plier 800 zapewnia niezwykły komfort użytkowania i duży wybór narzędzi. Za jego płynne działanie i stabilną konstrukcję odpowiada stal nierdzewna i okładziny wykonane z aluminium. Dzięki gumowym elementom narzędzie pewnie leży w dłoni, a praca z nim jest szybka i wygodna

Opatentowany system blokady SAF'T'LOCK, zapewnia bezpieczeństwo, które jest istotną częścią każdej pracy.

 Multitool Gerber Legend Multi Piler 800

wytrzymałość

Klasyczna i wytrzymała budowa

Ten elegancki multitool, zaprojektowany i wyprodukowany w USA ma klasyczny kształt. Konstrukcja oparta na połączeniu stali i aluminium jest dobrze dopasowana, a wszystkie narzędzia znajdujące się wewnątrz działają płynnie i lekko. Gumowane elementy okładzin sprawiają, że narzędzie nie ślizga się w dłoni podczas pracy w trudnych warunkach.

Sprężynujące szczypce, znajdujące się w centralnym punkcie multitoola zapewniają pewny uchwyt i są wyposażone w ruchome ostrze wykonane z węglika wolframu. Jest ono tak wykonane aby z łatwością ciąć drut.

Rodzina na trawie na biwaku

wytrzymałość

System blokady SAF'T'LOCK

Model Legend Multi Plier 800 został wyposażony w opatentowany system blokady SAF'T'LOCK. Uruchamia się ona automatycznie po całkowitym rozłożeniu narzędzi. Dzięki temu masz pewność, że Twój multitool nie złoży się podczas pracy.

 Złożony multitool Gerber Legend Multi Piler 800

łatwa obsługa

Wielofunkcyjne ostrze

Jednym z głównych elementów modelu Legend Multi Plier 800 jest wydajny nóż. Jego głownia ma elegancki kształt i została wykonana w systemie combo. Podzielono ją na cześć gładką i wyposażoną w ząbki. Pozwala to ciąć materiały różnego typu, niezależnie od ich struktury.

Człowiek z plecakiem w wysokiej trawie

Wielozadaniowość

Wielofunkcyjny charakter

Cechą wszystkich narzędzi typu multitool jest ich wielozadaniowość. Projektuje się je tak, aby w małej obudowie zmieścić jak najwięcej przydatnych funkcji. Nie inaczej jest w przypadku modelu Legend Multi Plier 800. Oprócz standardowego noża i szczypiec, multitool posiada precyzyjne nożyczki. Są one składane i pozwalają na dokładne cięcie małych rzeczy. Ponadto, to wielofunkcyjne narzędzie ma kilka wygodnych śrubokrętów i wydajną piłę z opatentowanym systemem RemGrit.

Po zakończeniu pracy, nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek. Własnie wtedy może przydać Ci się otwieracz do puszek i kapsli.

Rozłożony Multitool Gerber Legend Multi Piler 800

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Częściowo ząbkowane
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Szary
Rodzaj blokady Safe.T.Plus
Kolor Szary
Waga [g] 283.00
Długość [mm] 108.00
EAN 013658082397
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1014000
Kombinerki Tak
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Nie
Pilnik Tak
Piła Tak
Producent Gerber
Przecinak do drutu Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Gerber Gear Legend Multi Plier 800
Polecane produkty: