Multitool Gerber Gear Dime Black

1003728
001001339

Gerber Gear Dime to jeden z nowoczesnych multitooli z serii Gerber, przy którego projektowaniu brał czynny udział sam mistrz przetrwania Bear Grylls. Dzięki jego ogromnej wiedzy udało się stworzyć niewielkie i poręczne narzędzie zawierające w sobie wiele niezbędnych mikro narzędzi. 

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Aluminium
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,99 zł Regular Price 119,99 zł
Produkt dostępny
001001339
noze

Multitool Gerber Gear Dime Black

Jeśli lubisz majsterkować w zaciszu swojego domowego warsztatu lub potrzebujesz małego narzędzia, które możesz zabrać ze sobą wszędzie, Multitool z serii Dime będzie idealnym rozwiązaniem. Firma Gerber Gear zadbała o to, aby był bogato wyposażony i posiadał szereg przydatnych funkcji. Wykonany z solidnych materiałów, z pewnością będzie służył Ci pomocą przez długie lata.

Wersja Black, oprócz standardowych szczypiec i klasycznego noża, posiada kilka narzędzi, które ułatwią Ci pracę. Okładziny rękojeści, wykonano z aluminium, a stalowa konstrukcja wewnętrzna sprawia, że praca z multitoolem będzie wygodna i sprawi Ci dużo przyjemności.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Bogate wyposażenie

Nie musisz zabierać ze sobą skrzynki z narzędziami kiedy wybierasz się w podróż. Poręczne rozmiary i szeroka gama możliwości, oferowana przez multitool firmy Gerber Gear, pozwalają Ci zaoszczędzić miejsce w bagażu. Jednocześnie umożliwi Ci on przygotowanie się na różne okoliczności towarzyszące pracy czy plenerowym wycieczkom.

Wyposażono go w głownię o gładkiej krawędzi tnącej, kombinerki i sprężynujące nożyczki. Ponadto posiada on dwa rodzaje śrubokrętów, przecinak do drutu, a także wygodne ostrze do otwierania paczek i kilka dodatkowych elementów, dzięki którym odkryjesz mnóstwo zastosowań dla Gerber Gear Dime Black. Wszystkie narzędzia zostały pokryte warstwą, która chroni je i zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Multitool Gerber Dime Black

wytrzymałość

Solidna konstrukcja

Aby Twój multitool był sprawny przez długi czas, producent postanowił wykonać go z materiałów, odpornych na upływ czasu i trudne warunki użytkowania. Dzięki pełnej, metalowej konstrukcji, Gerber Gear Dime Black jest wytrzymały i pozostaje niewzruszony nawet w obliczu ciężkiej pracy. Stal nierdzewna wykorzystana do produkcji zapewnia odpowiednią odporność na korozję. 

Wygodnie wyprofilowane okładziny rękojeści w kolorze czarnym zostały wykonane z aluminium. Pozwoliło to zachować niewielką wagę multitoola, która nie przekracza 62 gramów, zapewniając jednocześnie pewny i wygodny chwyt.

Multitool Gerber Dime Black

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Aluminium
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 63.00
Długość [mm] 108.00
Długość ostrza [mm] 35.00
EAN 013658125551
Gwarancja 24 miesiące
Ilość narzędzi 6
Kod producenta 1003728
Kombinerki Tak
Końcówki śrubokrętów Niewymienne
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Nie
Pilnik Tak
Producent Fiskars
Profil głowni Clip point
Przecinak do drutu Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Gerber Gear Dime Black
Polecane produkty: