Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Compact

1013914
001001340

Gerber Compact Fixed to jeden z noży z serii Gerber, przy którego tworzeniu brał udział sam mistrz survivalu Bear Grylls. Z jego ogromną wiedzą udało się skonstruować niezawodny i wszechstronny nóż o klasycznej głowni i ergonomicznym chwycie.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Combo (50%-50%)
  • Rodzaj stali: 7Cr17MoV
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 149,00 zł Regular Price 169,00 zł
Brak w magazynie
001001340
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Compact Fixed Blade

Podróżnik i były żołnierz Bear Grylls, który jest znanym na całym świecie specjalistą od sztuki przetrwania, zaprojektował serię narzędzi dedykowanych wyprawom survivalowym. Wśród nich są noże Bear Grylls Compact Fixed Blade. Prezentowana wersja cechuje się ostrzem typu combo, które nadaje mu uniwersalny charakter. Jest to nowoczesny nóż wyposażony w stałą głownię o kształcie Clip point.

Ochronna powłoka w kolorze czarnym skutecznie zabezpiecza ostrze ze stali typu 7Cr17Mov, a żłobienia znajdujące się na grzbiecie sprawiają, że nóż jej stabilny podczas używania w trudnych warunkach. Dołączona do zestawu polimerowa pochwa z elastycznym klipsem, jest wygodna i daje możliwość przypięcia do oporządzenia taktycznego lub do paska.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

łatwa obsługa

Ostrze typu combo

Aby nóż mógł sprostać trudnym wyzwaniom, musi posiadać niezawodne ostrze. Model Bear Grylls Compact Fixed Blade jest oparty na konstrukcji Clip point. Jest to klasyczne rozwiązanie, posiadające znakomite właściwości tnące. Do produkcji ostrza wykorzystano stal typu 7Cr17MoV, którą pokryto powłoką ochronną. Głownia posiada wyprofilowane wcięcie na palec oraz ząbkowane żłobienia. Są one umieszczone na grzbiecie, przez co w znaczący sposób poprawiają chwyt.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

wytrzymałość

Solidna konstrukcja

Gerber Gear Bear Grylls Compact Fixed Blade to średniej wielkości nóż survivalowy o nowoczesnym designie. Oznaczenia serii Bear Grylls, widoczne na ostrzu oraz na rękojeści podkreślają jego pochodzenie. Konstrukcja typu full tang zapewnia trwałość i niezawodność.

Rękojeść została wykonana z wysokiej jakości polimeru, a na jej końcu umieszczono otwór, pozwalający zaczepić linkę lub smycz. Dzięki temu, że nóż waży 107 g, jego długie używanie nie męczy ręki.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade wraz z pochwą

noze

Polimerowa pochwa

Producent postanowił wyposażyć nóż Bear Grylls Compact Fixed Blade w wygodną kaburę. Wykonano ją z polimeru, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Elastyczny klips pozwalający wygodnie i bezpiecznie zaczepić ją do paska przydaje się podczas wypraw i długich wycieczek.

Pochwa noża z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 7Cr17MoV
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarno - pomarańczowy
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 107.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Długość [mm] 198.00
Długość ostrza [mm] 86.00
EAN 0-13658-12444-8
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1013914
Producent Fiskars
Profil głowni Clip point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Compact
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.