Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożkowy 2 szt.

2.1904.SET
001001341

Prezentujemy klasyczny gaz punktowy Perfecta Stop Attack w zestawie z 2 opakowaniami. Zestaw ten, dzięki dużej ilości środka drażniącego, doskonale nada się w sytuacjach, kiedy zostaniemy zaatakowania przez dużą ilość napastników. Dodatkowy pojemnik z gazem zwiększy nasze bezpieczeństwo.

  • Barwnik: Nie
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1904.SET
  • Marka: Perfecta
  • Producent: Umarex
  • Rodzaj strumienia: Chmura
Przewiń do pełnej specyfikacji
22,00 zł
Produkt dostępny
001001341
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożkowy 2 szt.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Umarex Perfecta Stop Attack. Substancja o silnym stężeniu kapsaicyny pozwoli Ci skutecznie obronić się przed napastnikiem. Poręczny pojemnik mieszczący 40 ml możesz zmieścić w niewielkiej torebce lub kieszeni. Dodatkowym atutem jest fakt, że gaz obronny działa na osoby będące pod wpływem alkoholu lub środków psychotropowych, jak i agresywne zwierzęta.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml

wytrzymałość

Skondensowana moc

Niespodziewany atak może nadejść z każdej strony, bez względu na miejsce zamieszkania. Sprzyjają temu okoliczności takie jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste podziemne parkingi. W takich sytuacjach przydaje się narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy.

Na pewno docenisz fakt, że Umarex Perfecta Stop Attack to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz rozpylany jest w formie stożka, co umożliwia trafienie nawet poruszającego się celu. W związku z maksymalnym zasięgiem dochodzącym do czterech metrów pozwoli Ci to wyjść cało z trudnej sytuacji.

Kobieta w niebezpieczeństwie

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości

W momencie kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, nie masz często możliwości ani czasu powiadomić odpowiednie służby. Dlatego gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack z zawartością 10% drażniących substancji, zapewnia błyskawiczne działanie od prazu po użyciu. Ponadto forma rozpylenia w postaci chmury ułatwia wnikanie substancji do dróg oddechowych napastnika. Dzięki temu masz pewność co do skuteczności efektu obezwładniającego.

Duże stężenie Oleoresinum Capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem.

Wściekły pies gotowy do ataku

wydajność

Błyskawiczna obrona dzięki gazowi pieprzowemu Perfecta Stop Attack stożkowy 2 szt.

Być może wracasz właśnie z pracy nocą przez miasto i czujesz, że ktoś podąża za Tobą od dłuższego czasu. Obawiasz się więc, że może mieć jednoznacznie złe zamiary. O tym czy uda Ci się skutecznie obronić decydują tak naprawdę ułamki sekund i błyskawicznie podejmowane, właściwe decyzje. Dlatego, jeśli chodzi o artykuły do samoobrony - liczy się ich prosta i łatwa obsługa. I tym właśnie charakteryzuje się Umarex Perfecta Stop Attack. Jeśli tylko masz go pod ręką możesz zareagować w mgnieniu oka.

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Noc w niebezpiecznym parku

stoper

Poznaj Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml

Chciałbyś lepiej poznać Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1904.SET
MarkaPerfecta
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaChmura
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1% MC
Substancja drażniąca1,5% OC
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożkowy 2 szt.